Rīga pāris stundas līdz gadu mijai

Vakar, t.i., pagājušogad paklaiņojām pa Rīgas centru burtiski dažas stundas līdz gadu mijai, lai papriecātos par medijos izslavēto 480 tūkstoši latu vērto dekoratīvo apgaismojumu. Skaisti!

Vakar, t.i., pagājušogad paklaiņojām pa Rīgas centru burtiski dažas stundas līdz gadu mijai, lai papriecātos par medijos izslavēto 480 tūkstoši latu vērto dekoratīvo apgaismojumu. Skaisti! Lampiņu virtenes koku zaros, virs ielām, tiltiem un arī zem tiem, dekorētas egles, milzīgi sniegavīri, tirdziņi vecpilsētas laukumos, karstvīna smarža (kaut gan arī karstais balzāma dzēriens garšoja tīri labi) un pilnmēness debesīs. Visvairāk apmeklētāju šķiet pulcēja Vērmaņdārzs ar bagātīgi izgaismotiem kokiem un Operas skvērs ar krāsainiem projicētiem svētku sižetiem uz Operas nama fasādes.

 

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

Muks

Malači.Smukas bildes. Tiešām nauda izlietota lietderīgi, cilvēku priekam.Pat daba ir piemērojusies un atbalstījusi šo pasākumu, izveidojot ziemas pasaku. Cerams, ka nākošie tūkstoši tāpat lietderīgi tiks izmantoti cilvēku labklājībai.

danini

Ļoti skaisti foto! Laimīgu, veiksmīgu un radošu gadu jums, Inu!(smile)

iinuu

Liels PALDIES! (kiss)Ko lasa citi?