RELIVING LEGENDS NYE PARTY Andrejsalā

Šoreiz jauno gadu sagaidījām nevis pie vai zem eglītes mājās, bet gan pasākumā RELIVING LEGENDS NYE PARTY, kas notika Andrejsalas „Peldošajā darbnīcā”. Īstenībā afišu tīmeklī pamanīju tikai 30.decembra pēcpusdienā un pēdējā brīdī izlēmu nopirkt biļetes. Iedvesmojos no domas, ka varēsim vērot pusnakts salūtu no kuģīša klaja un padejot dzīvās mūzikas pavadījumā.

Šoreiz jauno gadu sagaidījām nevis pie vai zem eglītes mājās, bet gan pasākumā RELIVING LEGENDS NYE PARTY, kas notika Andrejsalas „Peldošajā darbnīcā”. Īstenībā afišu tīmeklī pamanīju tikai 30.decembra pēcpusdienā un pēdējā brīdī izlēmu nopirkt biļetes Statoilā. Iedvesmojos no domas, ka varēsim vērot pusnakts salūtu no kuģīša klaja (nosacīti) un padejot dzīvās mūzikas pavadījumā.

Vietiņa tiešām izrādījās ar nepiespiestu atmosfēru, bez jebkādām liekām detaļām un izskaistinājumiem. Deju zāles atmosfēru radīja ierastā dūmaka, krāsainās gaismas no vairākiem masīviem prožektoriem un spoguļbumba pie griestiem.

Divas telpas – pa kreisi disko deju zāle, kur visu nakti no 20:00 – 7:00 dažādi DJ (Arturs Mednis, Foxy Mandy u.c.) lika mūziku; pa abi – zāle ar dzīvo mūziku (izdejojāmies mūzikas grupu Astro’n'Out un Pete Anderson & the Swamp Shakers pavadījumā).

Dreskods bija dress as your legend , tāpēc vairākiem bija Elvisa saulenes, platās raibās šlipses, redzēti arī Madonnas plīvursvārciņi, Odrijas Hepbernas melnā garā kleita un garie pirkstaiņi, dažādas parūkas, daudz bižutērijas, vizuļojoši fliteri, iemaldījušies arābu ceļinieki, Kleopatras līdziniece, Dali ūsiņas, Kubas revolucionārs, astronauts u.c. post leģendas.

Viss bija kā nākas, tikai knapi nepalaidām garām nakts galveno notiku – gadu mijas mirkli, jo tas nekādi netika anonsēts (vismaz tajā zālē, kurā bijām). Tikai tālumā redzamie naksnīgajās debesīs uzplaiksnījošie salūti lika manīt, ka īstais brīdis klāt. Drēgnums no ūdens tuvuma atturēja no uguņošanas vērošanas uz kuģīša klaja. Saskandinājām Tullamore glāzes, un jaunais gads varēja sākties.

Daži bilžuki un video no pasākuma ieskatam. Sorry par skaņas kvalitāti, akustika kuģa telpās nebija tā labākā – melodija, ritms bija, bet tekstu gandrīz nevarēja saklausīt.

 

Dalies:
Novērtē: 0 (0)

komentāri

Ēriks

Tik ļoti gribējās redzēt Astro\'n\'autus, ka nesanāca laiks ievērtēt A.Medņa debiju. Cik nu sanāca pa acu galiņam apskatīties (Medņa zālē atradās barčiks (angel) ), džeks tā ne pa jokam ārdījās aizpultijā (hot) . Brīnums kā šam tie visi verķi neaizgāja pa gaisu.
Laikam kļūstu vecs, bet reāli pietrūka kādas mēbelītes kurā pēc Pīta Andersona ārdāmgabala atdurt smaguma centru...
Bet bija labi :)

Jūlija

iinuu, un kas biji tu?

iinuu

Variācija par tēmu iinuu 70 -tajos (ufo)

danini

Jautrā naksniņa! Tā tik uz priekšu, turat buru!(smile)Ko lasa citi?