Hard & Heavy

Stāsts par to, kā kļuvu par vienu no smagā metāla jeb roka grupas „RumStoned” dalībniecēm. Īstenībā gribu pastāstīt par vienu jauku izdevušos korporatīvo pasākumu, kurš bija tematisks, rūpīgi plānots, interaktīvs, jo piedalījās gandrīz visi un no visiem reģionālajiem birojiem, un daudz pozitīvu emociju rosinošs.

Stāsts par to, kā kļuvu par vienu no smagā metāla jeb roka grupas „RumStoned” dalībniecēm. Īstenībā gribu pastāstīt par vienu jauku izdevušos korporatīvo pasākumu, kurš bija tematisks, rūpīgi plānots, interaktīvs, jo piedalījās gandrīz visi un no visiem reģionālajiem birojiem, un daudz pozitīvu emociju rosinošs. Pasākums veltīts lielākā Krievijas e-rekrutēšanas uzņēmuma Head Hunter 11.dzimšanasdienai.

Viss sākās ar tematisko pieteikumu un uzdevumu katram reģionālajam birojam nokomplektēt mūzikas grupu, izdomāt nosaukumu un izvēlēties gabalu no smagā metāla. Tam sekoja vizuālā tēla izstrāde, logotipa un fanu lapas izveide sociālajos tīklos, kā arī savas grupas popularizēšanas kampaņa. Nākamais solis – dziesmas iedziedāšana, ierakstīšana skaņu studijā, lai vēlāk zīmīgajā dienā kāptu uz skatuves un vairāk vai mazāk profesionāli rādītu performanci.

Mēs izveidojām grupu no 6 cilvēkiem no visām trim Baltijas valstīm – Latvijas (Inga & Vladimirs), Lietuvas (Loreta & Povilas) un Igaunijas (Laura & Martin). Par smagā metāla grupu, kuru iedziedāsim vai parodēsim ilgas diskusijas nebija , viennozīmīgi mans vācu estrādes favorīts – Rammstein. Taču par dziesmas izvēli gan izvērtās diskusijas. Sākotnēji bija doma iestudēt „Engel”, bet vēlāk tomēr vairākums nosliecās uz „Moskau”. Pēdējā bija pateicīga ar tematiku (Maskava – pilsēta, kur notika pasākums), pamīšus tekstu vācu un krievu valodā, sieviešu un vīriešu balsīm.

Это песня о самом прекрасном городе в мире. Москва!
 

Diese Stadt ist eine Dirne
Hat rote Flecken auf der Stirn
Ihre Zähne sind aus Gold
Sie ist fett und doch so hold
Ihr Mund fällt mir zu Tale
Wenn ich sie dafür bezahle
Sie zieht sich aus doch nur für Geld
Die Stadt die mich in Atem hält

Moskau
Раз, два, три!
Moskau
Посмотри!
Пионеры там идут,
песни Ленину поют.

Sie ist alt und trotzdem schön
Ich kann ihr nicht widerstehen
не могу устоять

Pudert sich die alte Haut
Hat sich die Brüste neu gebaut
построила вновь

Sie macht mich geil ich leide Qualen
Sie tanzt für mich ich muss bezahlen
я должен платить

Sie schläft mit mir doch nur für Geld
Ist doch die schönste Stadt der Welt

Moskau
Раз, два, три!
Moskau
Посмотри!
Пионеры там идут,
песни Ленину поют.
Москва!
Поеxали Москва!
Раз, два, три!


Ich sehe was, was du nicht siehst
когда ты ночью крепко спишь
Ich sehe was, was du nicht siehst
когда ты предо мной лежишь
Ich sehe was, was du nicht siehst
когда со мною говоришь
Ich sehe was, das siehst du nie

Раз, два, три!
Moskau
Раз, два, три!
Moskau
Посмотри!
Пионеры там идут,
песни Ленину поют.

Maija sākumā visi jaundibinātās grupas „RumStoned” dalībnieki pēc viena vakara mēģinājuma drošu soli devās uz Krievkalna ierakstu studiju Rīgā, lai atsevišķi katrs iedziedātu savu teksta daļa. Vēlreiz liela pateicība Kristapam par lielisko balsu izlīdzināšanu, salikšanu un samiksēšanu, pēc kuras profesionāls ieraksts bija gatavs. Visi bija vairāk nekā apmierināti, jo sākotnēji uztraucāmies par savām vokālām dotībām, un neviens no mums nav dziedātājs.

 

Tad, protams, nācās vienoties par skatuvisko tēlu, tērpiem, kuri tikai speciāli pasūtīti internetveikalos, pirkti vai aizlienēti. Visiem bija jābūt tērptiem melnā  ar iespējamiem baltiem un ellīgi sarkaniem akcentiem. Saviem grupas faniem pasūtījām T-krekliņus ar „RumStoned” logotipu, lai atšķirtu vairāk nekā 300 pasākuma dalībnieku pūlī savējos. Vārdu sakot, visi iesaistītie ar pilnu nopietnību gatavojās pasākumam, kam bija jānotiek 3.jūnijā Maskavā klubā „P!PL”.

 

Kad tā diena pienāca, jau 13:00 sēdāmies busiņā, kurš no viesnīcas „Максима Заря” aizveda mūs uz klubu. Tur jau pilnā sparā notika grimmēšanās, ģērbšanās un ģenerālmēģinājumi  uz skatuves. Te pulcējās grupas no Kijevas, Voroņeža, Rostova, Sanktpēterburgas, Maskavas, Jaroslavļas, Jekaterinburgas un Baltijas valstīm.

 

Ģērbtuvēs valdīja pamatīga burzma un troksnis, kas sākotnēji radīja īgnumu, bet vēlāk iedzīvojoties un apskatot klubu, secināju, ka te par visu ir padomāts. Sākot no profesionālām vzāžistēm, kas uzklāja katras grupas priekšnesumam atbilstošu make up, beidzot ar patīkamiem sīkumiem, ko uzņēmums uzsauca darbiniekiem – metālistu rotājumi, lakatiņi ar tematiskām apdrukām, karogi u.tml. Viss tika radīts, lai sajustu piederības sajūtu un lepnumu par savu uzņēmumu. Jāpiebilst, ka visi dzērieni, kokteiļi un uzkodas arī bija uz uzņēmuma rēķina.

 

Pasākums bija slēgta tipa, kur piedalījās tikai uzņēmuma darbinieki un daži pieaicināti mākslinieki, gaismotāji, skaņotāji, apsardze, kā arī profesionāls mūzikas pasākumu vadītājs Майк Айсмэн. Aparatūra un skaņa bija lieliska, kā īstā roka festivālā. Gaisotnes uzturēšanai zālē iebrauca moči ar baikeriem, kuri nesa HH karogu. Uz viena no baikiem ar metāla kasku galvā sēdēja arī pats HeadHunter grupas prezidents Jurijs Virovets. Īsa uzruna un priekšnesumi gāja vaļā. Starplaikos starp dziesmām armreslinga sacīkstes, labāko apbalvošana, fanu sacensības fanošanas skaļuma ziņā (bija pat speciāls aparāts - skaļuma decibelu mērītājs).

Pasākuma nobeigumā nāca grupa „RumStoned” un, protams, sacēla ovāciju vilni zālē. Tā kā pagaidām oficiālais uzstāšanās video ieraksts vēl top, ievērtējiet manis veidoto miksējumu no fotomirkļiem un mūsu grupas iedziedātā singla!

Nu jau nedēļu vairums pasākuma dalībnieku dzīvo pacilātā noskaņojumā, komentē sociālajos tīklos un dalās ar saviem iespaidiem. Jāsaka, visumā ļoti pozitīvs, emocionāls, darbinieku lojalitāti rosinošs un darba kolektīvu saliedējošs pasākums.

RumStoned fanu lapa - http://www.facebook.com/rumstoned

Rakstā redzamo fotogrāfiju autori: iinuu un Laura

Dalies:
Novērtē: 5 (12)

komentāriKo lasa citi?