Vakars ar Otmāru Liebertu: ģitāra un sarunas

Šī gada 11.oktobrī plkst. 17.00 Lielajā Ģildē uzstāsies vislabākais pasaules Nouveau Flamenco pionieris, ģitārists, komponists Otmārs Lieberts (Ottmar Liebert). Latvijā viņš būs ar solo koncertu, kur mūs priecēs ar savām vislabākajām kompozīcijām ar programmu: "Vakars ar Otmāru Liebertu: ģitāra un sarunas". Sava garīgā ceļojuma laikā, pāris gadus atpakaļ viņš ir ordinēts par zen mūku.

Šī gada 11.oktobrī plkst. 17.00 Lielajā Ģildē uzstāsies vislabākais pasaules Nouveau Flamenco pionieris, ģitārists, komponists Otmārs Lieberts (Ottmar Liebert).

Lieberta nepārspējamie muzikālie panākumi bieži šķiet pašsaprotami, ņemot vērā viņa kulturālo izcelsmi un neizsīkstošo ceļošanas prieku. Dzimis 1959.gadā Koloņā, Vācijā daudznacionālā ģimenē: tēvs vācu ķīnietis, bet māte ungāriete. Puika sāka spēlēt ģitāru jau 11 gadu vecumā. Intensīvi ceļojot gan pa Eiropu, gan Āziju, Otmārs uzsūca visu mūzikas stilu tradīcijas, kuras tik satika savā ceļā.

Agrā jaunībā Otmārs piepildīja savu rokenrola sapni dzimtajā Vācijā, tad Bostonā, galu galā apmetoties Santafē, Ņūmeksikā, ASV. Šeit viņš dibina savu grupu, ko dēvē par savas dvēseles iemiesojumu Luna Negra (1989), uzsākot pilnīgi jaunu mūzikas stilu Nouveau Flamenco, kur sajaucas flamenko, džeza, bosa nova, hinduistu meditāciju un citu stilu mūzika. Īsā laikā viņu dziesmas nonāk no mākslas galeriju plauktiem līdz radio hitu topiem. Kopš 1990.gada viņš izlaidis 25 albūmus, kur katrs nākošais ir vēl labāks par iepriekšējo. Liebertam ir 38 zelta un platīna albūmi ASV, Kanādā, Austrālijā un Jaunzēlandē, kā arī 5 Grammy nominācijas, sadarbojies ar tādiem pasaules līmeņa dziedātājiem kā Selīna Diona (Celine Dion) un Diāna Ross (Diana Ross).

Ģitāristam patīk uzstāties gan vienam, gan ar Luna Negra. Latvijā viņš būs ar solo koncertu, kur mūs priecēs ar savām vislabākajām kompozīcijām ar programmu: Vakars ar Otmāru Liebertu: ģitāra un sarunas.

Otmārs ir ļoti apdāvināts mākslinieks, kas dalās savās ikdienas un filozofiskajās pārdomās par pasauli un tās būtību savā dienasgrāmatā mājaslapā - www.ottmarliebert.com - , kā arī publicē savas uzņemtās fotogrāfijas, kur uzreiz redzams liels talants pamanīt ikdienišķajā skaisto. Sava garīgā ceļojuma laikā, pāris gadus atpakaļ viņš ir ordinēts par zen mūku.

Biļetes var iegādāties Biļešu servisa kasēs un mājaslapā. Cena pagaidām no 10 latiem.www.youtube.com/watch?v=r7eiBgRYMXo


www.youtube.com/watch?v=7dCMvZ4lBKI

Informācija no pasākuma organizētājiem SIA „Trade Hub”

Dalies:
Novērtē: 0 (0)

komentāriKo lasa citi?