Firmas TWINS savdabīgā „zīmolvirzība”

Uznāca iekāriens uzcept zivtiņu, tādu garšīgu pangasijas fileju. Pētot Rimi garšvielu plauktiņu un meklējot garšvielas tieši zivju ēdieniem, uzdūros „interesantam” iepakojumam, kuru rotāja nospertā bilde no iStockphoto . Vienīgais, ko varu secināt, ka garšvielas fasējošā SIA „Twins&Co”, kas reģistrēta Ulbrokā, pilnīgi pie kājas tās ārējais tēls un tas uz kāda foto fona likt savu logo. Par to, ka šis kantoris galīgi ne par ko īsti neiespringst, liecina arī viņu mājas lapa.

Uznāca iekāriens uzcept zivtiņu, tādu garšīgu pangasijas fileju. Pētot Rimi garšvielu plauktiņu un meklējot garšvielas tieši zivju ēdieniem, uzdūros „interesantam” iepakojumam, kuru rotāja nospertā bilde no iStockphoto . Vienīgais, ko varu secināt, ka garšvielas fasējošā SIA „Twins&Co”, kas reģistrēta Ulbrokā, pilnīgi pie kājas tās ārējais tēls un tas uz kāda foto fona likt savu logo.

Par to, ka šis kantoris galīgi ne par ko īsti neiespringst, liecina arī viņu mājas lapa, kurā adekvāts teksts un uzraksti ir tikai vienā valodā – krievu. Pārējās divās – latviešu un angļu – „Dieva zīmes”. Nezināju, ka latviešu valodā ir tāda „aasēšana” un ka „cекреты успеха” ir netulkojams vārdu savienojums un tā tālāk un tā joprojām. Vārdu sakot, palaista tiešsaistē galīgi negatava mājas lapa.

Ko es te šūmējos? Nu nepatīk, ka kaut kas tiek darīts pa roku galam un tad vēl tiek tev pārdots.

Dalies:
Novērtē: 4 (3)

komentāri

edgars

ieliec šito kā baiso joku Istockphotos forumā :)

Veca ziņa

http://www.badad.lv/2009/05/19/zivs-bez-sals/

Ēriks

O! Nu nekas, dubults neplīst :)

Jūlija

Nu ko, īstais laiks piemeklēt Twins\'am kādu labu mārketinga spečuku (money)Ko lasa citi?