Vīrieša horoskops – Strēlnieks (Sagittarius Nov 23 - Dec 21)

Strēlnieks var būt lielisks mīļākais un visai neciešams vīrs, viņš var būt apburošs draugs, tiešs un atklāts, taču viņa jūtas ir diezgan vienpusējas. Saskarsmē ar sievietēm viņš zaudē vai galvu to jaunības, daiļuma un sievišķīgā valdzinājuma dēļ un aizrautīgi izbauda dažādās izjūtas, ko viņā rosinājušas pretējā dzimuma pārstāves. Komplimenti un glaimi, ar ko viņš šķiežas aizrautības brīdī, ir domāti patiesi.

Viņš ārkārtīgi asi uztver dažādus jutekliskus iespaidus, dievina gardus ēdienus, labus dzērienus, mūziku, mākslas darbus, sauli, dabu, sabiedrību. Viņš neatvairāmi tiecas pēc dažādām izklaidēm, bet visvairāk viņam patīk sievietes. Viņš var būt lielisks mīļākais un visai neciešams vīrs, viņš var būt apburošs draugs, tiešs un atklāts, taču viņa jūtas ir diezgan vienpusējas. Saskarsmē ar sievietēm viņš zaudē vai galvu to jaunības, daiļuma un sievišķīgā valdzinājuma dēļ un aizrautīgi izbauda dažādās izjūtas, ko viņā rosinājušas pretējā dzimuma pārstāves. Komplimenti un glaimi, ar ko viņš šķiežas aizrautības brīdī, ir domāti patiesi. Viņš dabiski tiecas pēc fiziskas saskares, taču, ja viņa ceļā rodas šķēršļi, tas viņu nesarūgtina un viņš nekļūst agresīvs.


Populārie strēlnieki:

   

Ben Stiller (30.11.)                  Benjamin Bratt (16.12.)                          Brad Pitt (18.12.)

   

Машков Владимир (27.11.)                    Jim Morrison (08.12.)                                    Billy Idol (30.11.)


Apraksts sagatavots pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992.

Dalies:
Novērtē: 5 (5)

komentāri

Adrians

aplam garaam///Ko lasa citi?