Sievietes horoskops – Skorpions (Scorpio Oct 24 - Nov 22)

Šī sieviete vienmēr ir pievilcīga, turklāt ne tik daudz sava ārējā skaistuma kā viņai piemītošās dzīves pilnvērtības izjūtas dēļ. Viņai raksturīga neizsmeļama enerģija, kuru tā spēj likt lietā dažādās dzīves jomās. Viņa lepojas ar savu pievilcīgo ķermeni, rūpējas par to un cenšas saglabāt labā formā. Viņas temperaments neizsīkst līdz pat sirmam vecumam, bieži vien viņa kļūst par īstu virtuozu.

Viņai piemīt visvētrainākais temperaments, ļoti patīk nodoties mīlas rotaļām, un viņa labprāt atzīst, ka tajās ir nepiepildāma. Savas plašās vajadzības spēj apmierināt tad, ja paliek uzticīga savai dabai un nesaista sevi ar ētiskām un sociālām normām. Sekss pievelk viņu gan kā objekts (mērķis), gan kā darbība (pašizteikšanās veids). Viņas dzīvē tas kļūst par kultu objektu, atturēšanās no mīlas viņu var ietekmēt tikai negatīvi. Šī sieviete vienmēr ir pievilcīga, turklāt ne tik daudz sava ārējā skaistuma kā viņai piemītošās dzīves pilnvērtības izjūtas dēļ. Viņai raksturīga neizsmeļama enerģija, kuru tā spēj likt lietā dažādās dzīves jomās. Viņa lepojas ar savu pievilcīgo ķermeni, rūpējas par to un cenšas saglabāt labā formā. Viņas temperaments neizsīkst līdz pat sirmam vecumam, bieži vien viņa kļūst par īstu virtuozu. Tie vīrieši, kuri gultā vēlas izjust pilnīgu atbrīvotību un baudu, šīs vēlmes mēdz piepildīt tieši kopā ar viņu.

Neraugoties uz iepriekšteikto, šī sieviete var kļūt par brīnišķīgu sievu tiem vīriešiem, kuri neatbalsta tradicionālos uzskatus par seksu laulības dzīvē un laulāto draugu uzticību. Viņas ārpuslaulības sakari izskaidrojami nevis ar vīra vēso temperamentu, bet gan pašas neierobežoto tieksmi pēc jauniem iespaidiem. Ja vīrs viņai patīk un viņa to mīl, tad viņa būs savā veidā uzticīga viņam, tas ir, viņš tai vienmēr būs pirmajā vietā . Viņas seksuālie pārdzīvojumi šai gadījumā tiks pakļauti hedonistiskiem mērķiem (fiziskā apmierinājuma meklējumu dažādošanai) un nekādā ziņā nesaraus pastāvošās laulības saites. Viņa spēj nošķirt seksu no mīlestības, kas nebūt nav raksturīgi vairumam sieviešu.

Populārās skorpiones:

   
Julia Roberts (28.10.)                         Sally Field (06.11.)                           Demi Moore (11.11.)

   

Whoopi Goldberg (13.11.)                    Calista Flockhart (11.11.)                       Jodie Foster (19.11.)

Dalies:
Novērtē: 5 (12)

komentāri

gerda

es te atradu vēl citus sieviešu horoskopus made by Māris - http://www.teteris.lv/portal/?action=rumour&cat=7&id=13 - Par sievieti skorpionu, citēju: \"Viņai patīk drāzties. Viņa māk drāzties. Viņa grib drāzties. Burtiski viņas dzīves mērķis ir drāzties. ...\" (scorpio)Ko lasa citi?