Vīrieša horoskops – Skorpions (Scorpio Oct 24 - Nov 22)

Viņš spēj būt aukstasinīgs un smalks taktiķis, spēlmanis, lielisks aktieris, kas nepieciešamības gadījumā uzņemas visdažādākās lomas. Šīs spēles sarežģītību nosaka viņa iedzimtais intelekts. Visās pārējās cilvēcisko attiecību jomās, izņemot seksu, viņš ir sirsnīgs, labvēlīgs, atsaucīgs un laipns.

Viņam ir spēcīgs seksuālais temperaments, taču tam nepiemīt uzbāzīgas idejas raksturs. Atšķirībā no Svariem viņam ir vairāk iespēju īstenot savas vajadzības un vēlmes. Pārākums par sievieti viņam nav nekas tāds, par ko vajadzētu nemitīgi pārliecināties vai arī nemitīgi pašam sev apliecināt. Viņš baidās nevis no impotences, bet gan no sievietes pārākuma. Visu mūžu viņš ne tikai apgūst seksa tehniku, bet arī pēta sievietes trūkumus, vājās vietas, viņas psihi, turklāt dara to saspringti, kā ienaidnieks.

Savus daudzos panākumus viņš uztver kā triumfa aktus un veiksmi erotiskās pieredzes apgūšanā. Viņš spēj būt aukstasinīgs un smalks taktiķis, spēlmanis, lielisks aktieris, kas nepieciešamības gadījumā uzņemas visdažādākās lomas. Viņš prot skart līdzjūtības, niknumu, greizsirdības, skaudības, šaubu, dažādu kompleksu un mātes instinktu stīgu. Šīs spēles sarežģītību nosaka viņa iedzimtais intelekts. Visās pārējās cilvēcisko attiecību jomās, izņemot seksu, viņš ir sirsnīgs, labvēlīgs, atsaucīgs un laipns. Pēc viņa domām, attiecībās ar sievietēm jābūt piesardzīgam, nedrīkst ļaut, lai tās vīrieti pakļautu sev, jācenšas gūt virsroku, taču tad, kad mērķis ir sasniegts, viņam zūd jebkāda interese par šo sievieti, un viņš izraugās citu objektu. Gultā viņam, iespējams, trūkst atraisītības, taču šo trūkumu kompensē neierobežotās fiziskās iespējas un daudzpusīgā erotiskā programma.

Populārie skorpioni:

   

Joaquin Phoenix (28.10.)                 Matthew McConaughey (04.11.)                             Ethan Hawke (06.11.)

 

     

Chris Noth (13.11)                         Leonardo DiCaprio (11.11.)                    David Schwimmer (12.11.)

Apraksts sagatavots pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992

Dalies:
Novērtē: 5 (16)

komentāri

Jūlija

Nezinu kāpēc, bet pastāv viedoklis, ka iegūt vīrieti-skorpionu ir sarežģītāk, nekā citu horoskopa zīmju pārstāvjus... Hm, vīrieši kā vīrieši, nekā TĀDA tur nav (gangster_she)

Jūlija

Nezinu kāpēc, bet pastāv viedoklis, ka iegūt vīrieti-skorpionu ir sarežģītāk, nekā citu horoskopa zīmju pārstāvjus... Hm, vīrieši kā vīrieši, nekā TĀDA tur nav (gangster_she)

Martins

Jā,pilnībā piekrītu!

Ilzhus

ir vēl skorpioniem tikai horoskops pēc dekādēm, tas precīzāk nosaka šo zīmi skatoties pēc dzimšanas datuma, skorpioni ir vecākā zīme, līdz ar to daudz sarežģītāka par pārējām :)

einayot

nav sarezhgjiti iekarot skorpionu virieti, iekaraju ar vienu skatienu un tag kopa jau otru gadu, sadzivot gruti as skorpionu virieti, jo pret miljotu aizsargajas ka pret ienaidnieku, savas kljudas nekad neatzist, jo tik vinjam ir taisniba un nevienam citam....var ilgi rakstit par skorpiona raksturu...Ko lasa citi?