Latgales tematisko ciemu ceļojušais tirdziņš viesojas Rīgā

Tikai četras dienas decembra mēnesī nedēļas nogalēs 1. un 2., 15. un 16. datumā no 13:00 – 20:00 Rīgā LIDO kompleksā ir tirdziņš, kurā pārstāvēta Latgales ražotāju produkcija. Te ar mīlestību no Latgales darināti un nopērkami dažādi gardumi - mājas siers, piparkūkas, Aglonas maize (SIA „Cīši gords”), Preiļu vīni (z/s „Kalni”, grāfu Borhu Preiļu pils pagrabu vīns, Kotleru vīna ciems), kā arī Adventes vainagi, dažādi adījumi, tējas, bišu vaska sveces, pinumi.

Tikai četras dienas decembra mēnesī  nedēļas nogalēs 1. un 2., 15. un 16. datumā no 13:00 – 20:00 Rīgā LIDO kompleksā ir tirdziņš, kurā pārstāvēta Latgales ražotāju produkcija. Te ar mīlestību no Latgales darināti un nopērkami dažādi gardumi - mājas siers, piparkūkas, Aglonas maize (SIA „Cīši gords”), Preiļu vīni (z/s „Kalni”, grāfu Borhu Preiļu pils pagrabu vīns, Kotleru vīna ciems),  kā arī Adventes vainagi, dažādi adījumi, tējas, bišu vaska sveces, pinumi.

Uz vietas varēja nodegustēt gan sieru, gan vīnu, gan maizi. Uz mājām līdzi paņēmām Aveņu un Upeņu vīnu no Preiļiem. Pirmais šovakar tika jau noprotēvs, un izrādījās gana gards. Tāpat lieliska ir Aglonā ceptā maizīte, kuru tirdziņā piedāvāja paša ceptuves un Aglonas maizes muzeja saimeniece Vija Ancāne.

Lūk, mazs ieskats šodienas, 1.decembra, tirdziņa noskaņās:

Dalies:
Novērtē: 5 (1)
Skatīts: 570

komentāriKo lasa citi?