Individuālais horoskops – par un pret

Jāsaka uzreiz, ka neesmu nekādu zīlnieku, kāršu licēju un pareģotāju fane, taču ticu, ka zvaigžņu stāvoklis, vieta un laiks, kā arī horoskopa zīme (līdzvērtīgi temperamentam) caur caurēm var ietekmēt cilvēka dzīvi un izcelt vai notušēt kādas rakstura iezīmes.

Jāsaka uzreiz, ka neesmu nekādu zīlnieku, kāršu licēju un pareģotāju fane, taču ticu, ka zvaigžņu stāvoklis, vieta un laiks, kā arī horoskopa zīme (līdzvērtīgi temperamentam) caur caurēm var ietekmēt cilvēka dzīvi un izcelt vai notušēt kādas rakstura iezīmes.

Pie astroloģes Māras Ošurokas (Horoskopu pasaule), lai sastādītu savu individuālo horoskopu, biju 2007.gada vasarā. Neinteresēja tik daudz prognozes tam vai nākamajam gadam, bet gribējās tieši uzzināt vispārīgi par planētu stāvokli dzimšanas brīdī, stihiju ietekmi uz raksturu, karjeru, attiecībām u.tml. Rezultātā stundas laikā (ja pareizi atceros) izrunājām krustu šķērsu manu individuālo astroloģisko karti (piemēru, skat. zemāk), kuras sastādīšanai astrologam nepieciešams zināt – vārdu, dzimšanas vietu, datumu, dienu un konkrēto laiku. Vēlāk šo karti pēc mana lūguma pārsūtīja arī uz e-pastu.

Ilustratīvs attēls no www.horoskopupasaule.lv

Sarunas laikā astroloģe atļāva veikt pierakstus, tā ka pēc konsultācijas izgāju no ārā kabineta, rokās turot sešas aprakstītas A4 formāta lapas. Tas ir labi, jo tagad no laika atstatuma raugoties, var pāršķirstīt un pavērtēt visu caur četru gadu prizmu.

Patika tas, ka ieguvu daudz vairāk nekā no dažnedažādajām horoskopa grāmatām, kur tiek aprakstīta tikai viena horoskopa pamatzīme. Piemēram, ja tu esi dzimis aprīļa sākumā, tad tipiskais Auns un viss tālāk tam tiek pakārtots. Individuālajā horoskopā tiek skatīta vispārīga planētu ietekme, jo ārējam cilvēka izskatam var atbilst viena zīme, emocionālajai, iekšējai pasaulei otra zīme, raksturam cita un seksualitātei vēl cita. Respektīvi (atklāšu mazliet par sevi), mans izskats, ārējais tēls un kā es sevi pasniedzu apkārtējiem cilvēkiem ir Dvīnis, tāpēc reti redzēsiet mani ārdoties, kliedzot vai skaļi aizcērtot durvis. Apspriežot horoskopa zīmes, man pat ir teikuši, tu tāds neīsts Auns. Skaidrs, jo īsto dabu Dvīnis uz āru publiski nekad neparāda – vienmēr atvērts komunikācijai un draudzīgs, zilumus no iekšējā Auna dusmu brīdī parasti saņem tikai ļoti tuvi cilvēki. Emocionālā puse – Strēlnieks, optimisms un dzīvesprieks, kas mijas ar krasām garastāvokļa maiņām. Strēlnieka un Auna kopā saliktā mērķtiecība un stūrgalvība man dzīvē dikti palīdz, bet arī traucē – „man vajag tieši tā un ne citādi”. Un, ja kāds man nepatīk, tad to sajutīs gaisa vibrācijā, hmm, arī, ja kāds man ļoti iepatīkas. Raksturs un seksualitāte – Auns, uguns zīmes dominē, nu ko padarīsi. Totāli piekrītu tam, ka cilvēku nevar ielikt vienas zīmes robežās. Tāpēc avīzēs publicētos ikdienas horoskopus neuztveru nopietni, bet kā vienu no izklaides veidiem.

Individuālais horoskops ļauj paanalizēt sevi un savu uzvedību, un tas nekad par ļaunu nenāk. Var palūkoties uz attiecību veidošanos ģimenē, darbā un starp draugiem un paziņām. Lietderīgi, ja zini visu tev svarīgo, apkārt esošo cilvēku horoskopa zīmes.

Pārāk iespaidojamiem cilvēkiem jāpārdomā, vai tu gribi zināt to, ko tu gribi zināt. Ja tev astrologs pateiks, ka esi dzimis kaut kādā tur īpašā aptumsumā (pat ja tā arī ir) un tas neļauj tev dzīvē attīstīties, virzīties uz priekšu vai gūt panākumus biznesā, tas nenozīmē, ka tagad viss krasi jāmaina vai vēl trakāk, visam iesāktajam jāatmet ar roku. Varbūt galaktikā ir maza laimes zvaigznīte, kura tieši tev dzimstot ir iedegusies un ļaus tev dzīvē piepildīt savu misiju? Astrologs arī ir tikai cilvēks, ar mazāk vai vairāk attīstītām psihologa dotībām, kas jau pēc tava ārējā izskata daudz ko par tevi pateiks.

Pirms ej pie astrologa iesaku noformulēt priekš sevis, ko īsti gribi uzzināt. Tad arī saruna izvērtīsies saturīgāka. Atmet skepsi un stereotipus, bet arī visu teikto analizē caur savas pieredzes un kritiskuma prizmu!

Dalies:
Novērtē: 4 (28)
Skatīts: 13941

komentāri

Jūlija

Kā jau visur, ļoti daudz ir atkarīgs no cilvēka pie kura griezies pēc "konsultācijas". Arī es taisīju savu horoskopu - ar astrologu paveicās, esmu apmierināta. Interesanti!

Sieviete

Arī biju pie Māras Ošurokas, lai sastadīt individuālo horoskopu. Varu pateikt tikai labu! Nemaz nenožēloju par to, ka izvēlējos tieši viņu. Māra pati ir ļoti jauka, kā arī viss, ko viņa teica par mani, sakrīta. Konsultēja vienu stundu, bet īstenība ir nepieciešamas kādas divas stundas. Es pārtraucu konsultāciju, jo nevelējos maksāt vairāk. Vienīgais mīnuss ir cena, tomēr, varbūt dažiem tā liksies normāla!

gerda

Vai, lūdzu, varat padalīties, cik īsti maksā 1 stunda pie astroloģes? Šeit tekstā nav minēts. Es arī plānoju sastādīt savu horoskopu. Paldies!Ko lasa citi?