Karjeras horoskops: Vērsis

Jaunībā Vērši daudz domā par savu profesijas izvēli. Viņi grib būt pārliecināti, ka viss izdosies, kā nākas, un viņi cer uz labu peļņu.

Jaunībā Vērši daudz domā par savu profesijas izvēli. Viņi grib būt pārliecināti, ka viss izdosies, kā nākas, un viņi cer uz labu peļņu.

Iespējams, viņi diezgan bieži mainīs darbu, kamēr atradīs stabilu vietu. Viņiem ļoti svarīgi, lai katrs sīkums atbilstu viņu vajadzībām. Viņi pat neiebilst pret nelielu rutīnu vai atkārtošanos. Ievēro noteikumus un dzenas pēc slavas. Parasti Vēršiem ir labi skaisti veidotas rokas, tāpēc nereti rakstnieki Vērši labāk raksta ar pildspalvu nekā ar rakstāmmašīnu, bet, ja to dara, tad tikai paši, neuzticoties nevienam.

Priekšnieks - Vērsis

Vērša sievietes jebkurā darbā ir īsts atradums, jo viņas ir grūti izsist no līdzsvara. Pat krīzes situācijās viņas vienmēr reaģēs mierīgi un pareizi. Ja darbā jūsu partneris vai priekšnieks ir Vērsis, ielāgojiet vienu zelta noteikumu: nekad nepārbaudiet viņa pacietību, pat ja jums šķiet, ka tai nav robežu.

Vēršu  profesijas

Darbā savu vietu atradis, Vērsis reti kad dzīvē ko grozīs, it īpaši, ja darbs ir perspektīvs. Pēc laba, pieklājīga darba Vērsim ir svarīgi tikt pie pamatīgas un mierīgas atpūtas. Vērši var strādāt par vadošiem darbiniekiem, rakstniekiem, fermeriem, pavāriem, māksliniekiem, pedagogiem, ekonomistiem, biologiem. Kaut arī Vērsis ir cīnītājs par taisnību, tomēr politika viņus neinteresē.

Ievērojami Vērši

Zigmunds Freids (Sigmund Freud; dzimis 1856. g. 6. maijā, miris 1939. g. 23. septembrī) bija ebreju izcelsmes austriešu neirologs un psihiatrs, psihoanalīzes pamatlicējs. Freids par galveno cilvēka dzīves mērķi uzskatīja seksuālo dziņu apmierināšanu. Tas tika uzskatīts par galveno iemeslu cilvēka emocionālajam sasprindzinājumam dzīvē, tai skaitā vardarbībai, agresijai un histērijai. Freids savas karjeras laikā ieviesa daudzus līdz tam brīdim nebijušus terapētiskos ārstēšanas paņēmienus, tai skaitā brīvās asociācijas metodi, dialoga veidošanu ar pacientu psihopatoloģijā un transferences lomu analīzes norisē. Sapņi, pēc Freida domām, bija avots, kur meklēt cilvēka neapzinātās vēlmes.

  

Salvadors Domingo Felipe Hasinto Dalī i Domenečs (dzimis 1904. gada 11. maijā, miris 1989. gada 23. janvārī) bija spāņu sirreālisma gleznotājs no Figeresas Katalonijā. Viņa gleznošanas prasme bieži tiek salīdzināta ar renesances laika labākajiem māksliniekiem. Par Dalī slavenāko darbu tiek uzskatīta 1931. gadā tapusī glezna "Mīkstie pulksteņi". Bez glezniecības Dalī nodarbojās arī ar filmu veidošanu, fotogrāfēšanu un tēlniecību. Dalī bija zināms ar savu dīvaino un pārspīlēto uzvedību, kas dažkārt dzīves laikā aizēnoja paša radošo darbību, kaitinot viņa mākslas darbu cienītājus un kritiķus.

  

Madlēna Olbraita (Madeleine Korbel Albright, dzimusi 1937.gada 15. maijā) - Čehoslovākijādzimusi ASV politiķe no ASV Demokrātu partijas. Pirmā sieviete - ASV Valsts sekretāre. 

  

Marks Cukerbergs (Mark Elliot Zuckerberg; dzimis 1984. gada 14. maijā) ir amerikāņu programmētājs, uzņēmējsun filantrops. Viņš pazīstams kā interneta tīmekļa vietnes Facebook izveidotājs un dibinātājs. Pašlaik ir Facebook galvenais īpašnieks. 2010. gadā M. Cukerbergs laikraksta Timevērtējumā tika atzīts par 2010. gada Gada cilvēku.  2008. gadā viņš kļuva par jaunāko miljardieri pasaulē. 2010. gadā tika uzņemta filma "Sociālais tīkls" (The Social Network) par Facebook izveidi.

  

Ādolfs Hitlers (Adolf Hitler; dzimis 1889. gada 20. aprīlī, miris 1945. gada 30. aprīlī) bija NSDAPlīderis, no 1933. līdz 1945. gadam Vācijas kanclers, valdības galva, valsts galvaun diktators. Pārliecināts veģetārietisun smēķēšanaspretinieks.  Vadīja Vāciju laikā, kad tā atguvās no sakāves Pirmajā pasaules karāun Lielās ekonomiskās krīzes, īsā laikā atjaunoja ekonomikuun armiju, tādējādi ļaujot Vācijai kļūt par vienu no varenākajām un kareivīgākajām Eiropasvalstīm.

  

Hitlera centieni izveidot Lielvāciju, anektējot Austrijuun iebrūkot Čehoslovākijāun Polijā, bija viens no Otrā pasaules karaizcelšanās iemesliem. Hitleru bieži min kā atbildīgu par tā laika Vācijas rasu politiku, holokaustu, kā arī miljonu civiliedzīvotājunāviun piespiedu pārvietošanu. Lai gan viņš cerēja izveidot tūkstošgadu Reihu, savu dzīvi beidza izdarot pašnāvībukopā ar savu sievu Evu Braunubunkurā Berlīnē.

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (5)
Skatīts: 2120

komentāri

Vita

"Kaut arī vērsis ir cīnītājs par taisnību, politika viņu neinteresē" ... tad varbūt noņemiet Madlēnas Olbraitas un Ā.Hitlera bildes. Savādāk sanāk, ka rakstītais galīgi neatbilst piemēriem.Ko lasa citi?