Karjeras horoskops: Vēzis

Vēži pārāk netiecas kļūt pieauguši. Viņiem svarīgi apmierināt tikai vis nepieciešamākās vajadzības. Pārsvarā viņi gaida, kamēr liktenis pats piedāvās kādu iespēju, pateiks priekšā, ar ko nodarboties.

Vēži pārāk netiecas kļūt pieauguši. Viņiem svarīgi apmierināt tikai vis nepieciešamākās vajadzības. Pārsvarā viņi gaida, kamēr liktenis pats piedāvās kādu iespēju, pateiks priekšā, ar ko nodarboties.

Daudzi Vēži iet savu vecāku pēdās, pārņemot ģimenes biznesu. Bet ar stingrāku raksturu apveltītie, tieši pretēji, izsaka lielu protestu un vēlmi darboties pašizvēlētā profesijā. Šis Mēness tips ir lēns, letarģisks, saguris, apātisks, tāpēc labāk sevi pierāda rutīnā darbā, kurā nav nepieciešamas lielas spriešanas spējas. Kamēr Vēzis dara darbu, viņš domā par savu dzīvi. Viņš lēni sāk, bet ir neatlaidīgs, paklausīgs un apzinīgs. Viņš zina, kā atvieglot darbu sev un citiem.

Vēzis labāk strādā kolektīvā, kurā dominē tāda kā intīmi ģimeniska atmosfēra. Vēzim svarīgi, lai viņš simpatizētu apkārtējiem. Vēzis ļauj sevi izmantot, novērtēt. Viņš pat saņem mazāk, nekā pelnījis. Tas tāpēc, ka viņam nepietiek dūšas prasīt ko vairāk.

Vēžu  profesijas

Otrs tips, kuru ietekmē Saturns, jau nedaudz prot pastāvēt par sevi. Reizēm viņš ļaunprātīgi izmanto kādu pazīšanos, ir pārāk familiārs. Tomēr arī šis tips nevar pieņemt vai dot pavēles vai arī bieži mainīt darbu. Abi šie tipi potenciāli varētu strādāt darbā, kas saistīts ar bērniem, dzīvniekiem, apģērbu, ūdeni un visa veida šķidrumiem. No viņiem iznāk labi bērnudārza darbinieki, psihologi, akušieri, auklītes, navigatori, dārznieki, mežziņi, pulksteņmeistari, dzīvnieku dresētāji. Vēžu sievietes, protams, var būt arī lieliskas mājsaimnieces un vienkārši mātes.


Frīdas Kalo glezna „Viva la vida”

Par darbu runājot, jāsaka: lai arī kāda būtu Mēness fāze, tātad, lai kāds arī būtu Vēžu garastāvoklis, tomēr, ierodoties darbā, Vēzis prot saņemties un kļūt nopietns un lietišķs, Vēzis saprot, ka nopelnīt var, tikai sūri grūti strādājot. Lai ar kādu biznesu Vēzis nodarbotos, viņa kroņa profesija ir pārdevējs.

Priekšnieks - Vēzis

Vēža priekšnieki ir stingri, bet arī neaizmirst atalgot centīgus strādātājus. Savukārt sievietēm Vēžiem viņu darbā imponē mājīgas un siltas telpas, laipni skati un mierīgs kolektīvs. Bet nereti Vēži kļūst par uzdzīvotājiem, ja vien viņi paši sevi nenotur rokās, jo citu padoms viņam ir visai mazsvarīgs.

Ievērojami Vēži

Frīda Kalo (Frida Kahlo; dzimusi 1907. gada 6. jūlijā, mirusi 1954. gada 13. jūlijā) bija meksikāņu gleznotāja. Īstajā vārdā - Magdalēna Karmena Frīda Kalo i Kalderona (Magdalena Carmen Frida Kahlo y Calderón). Gleznojusi jauktā reālisma un simbolisma stilā, ietekmējoties no Meksikas indiāņu mākslas. Tiek pieskaitīta arī pie sirreālistiem, kaut arī pati Frīda Kalo to noliedza. Komunistu atbalstītāja. Viena no feminisma ikonām. 1925. gadā cieta autokatastrofā un guva nopietnus miesas bojājumus. Pārcieta aptuveni trīsdesmit operācijas. Pēdējos dzīves gadus bija pilnībā piekalta gultai, bet nepārstāja gleznot. 1929. gadā Frīda Kalo apprecējās ar monumentālistu un kubistu Djego Rivjeru. Viņu īpatnējās mīlestības-naida attiecības turpinājās 25 gadus, vairākas reizes šķiroties un atkal dzīvojot kopā.

   

Velsas princese Diāna (dzimusi 1961. gada 1. jūlijā, mirusi 1997. gada 31. augustā) bija Velsas prinča Čārlza pirmā sieva. No 1981. līdz 1996. gadam viņa bija pazīstama kā Velsas princese. Viņai ir divi dēli princis Viljams un princis Harijs. 1997. gada 31. augustā viņa gāja bojā autokatastrofā Parīzes tunelī ar savu draugu Dodi Fajedu un šoferi Henriju Paulu, kad viņiem pakaļ dzinās reportieri. Uz viņas bērēm 1997. gada septembrī ieradās 2,5 miljardu cilvēku. Pēc Eltona Džona dziesmas tautā saukta par Anglijas rozi.

 

Stīvs Forbs  (Steve Forbes, dzimis 1947.gada 18.jūlijā)publicists, preses nama Forbes prezidents. Biznesa laikraksta Forbes dibinātāja mazdēls. Divreiz tika izvirzīts par Amerikas przidenta kandidātu no Republikāņu partijas.

 

Angela Merkele (vācu: Angela Dorothea Merkel, dzimusi Kasnere (Kasner) 1954. gada 17. jūlijā) ir vācu politiķe, kopš 2005. gada Vācijas kanclere un pirmā sieviete šajā amatā. No 1991. līdz 1994. gadam bija Vācijas Ģimenes lietu ministre, bet no 1994. līdz 1998. gadam Vācijas Vides aizsardzības ministre. No 2000. gada viņa ir arī Vācijas Kristīgo demokrātu apvienības vadītāja.

 

Antonio Gaudi (katalāņu: Antoni Gaudí i Cornet, dzimis 1852. gada 25. jūnijā Reusā, miris 1926. gada 10. jūnijā Barselonā) bija kataloniešu arhitekts, kurš pazīstams ar savu būvju stilu un īpatnējām konstrukcijām.

 

Visu dzīvi Gaudi bija apburts ar dabu. Viņš pētīja dabas uzbūvi un centās iekļaut tās elementus savās konstrukcijās. Gaudi bija katolis un dedzīgs Katalonijas nacionālists. Savas dzīvēs vēlākos gados viņš atmeta savu laicīgo darbu un veltīja savu dzīvi katoļu ticībai un katedrāles La Sagrada Familia būvniecībai.

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (5)

komentāriKo lasa citi?