Kāda ir tava būtība – grāmata, avīze vai žurnāls? (tests)

Pusnopietns tests brīvam brīdim. Izpildi un lasi, kam tuvāka ir tava būtība, grāmatai, avīzei vai žurnālam.

Pusnopietns tests brīvam brīdim. Izpildi un lasi, kam tuvāka ir tava būtība, grāmatai, avīzei vai žurnālam. Atzīmē katram jautājumam atbilstošo atbildes variantu un beigās saskaiti kopā iegūtos punktus (norādīti iekavās)!

Tests

1.       Kā tu raksturotu savus draugus?

A.      Smagi strādājoši un veiksmīgi cilvēki (3)

B.      Jokus mīloši un radoši cilvēki (2)

C.      Nopietni un dziļdomīgi cilvēki (1)

2.       Ko tu parasti dzer, kad atpūties ārpus mājas?

A.      Vīnu (1)

B.      Kafiju (2)

C.      Tēju (3)

3.       Cikos tu parasti celies brīvdienās?

A.      Laika posmā no 8:00 – 10:00 (2)

B.      Pirms 8:00 (3)

C.      Pēc 10:00 (1)

4.       Kad pārnācis mājās no darba, tu parasti mēdz:

A.      skatīties televizoru;(1)

B.      piezvanīt un aprunāties ar draugiem; (3)

C.      sērfot internetā.(2)

5.       Sevi uzskati par:

A.      optimistu; (2)

B.      reālistu; (3)

C.      pesimistu. (1)

Tu esi grāmata (no 5 līdz 7 punktiem)

Tu esi intelektuālis, tev piemīt loģiskā domāšana. Tev patīk ieslīgt pārdomās. Sevī apvieno gan filozofu, gan ideālistu. Tev liekas interesanti iztēloties, kāda varētu būt pasaule.

Tev patīk samērā lielu laika daudzumu pavadīt vientulībā un tu kļūsti aizkaitināts, ka ilgstoši kāds neļauj noslēgties, lai izanalizētu situāciju, pārdomātu un pieņemtu mierīgi nepieciešamos lēmumus.

Kaut gan varētu šķist, ka esi tālu no dzīves realitātes, tomēr tā nav taisnība. Tavs prāts nemitīgi nodarbināts ar labāko risinājumu meklēšanu un atrašanu, lai uzlabotu savu, apkārtējo dzīvu un padarītu pasauli labāku kopumā.

Tu esi žurnāls (no 8 līdz 12 punktiem)

Tu esi elastīgs un atvērts cilvēks. Vienmēr atrodies jaunu iespaidu meklējumos. Dažreiz aizraujies ar nomoda sapņiem, jo tev piemīt laba iztēle. Tu pēc dabas esi fantazētājs.

Esi gudrs un attapīgs, un šī gudrība nav grāmatu vai iemācīto zinību gudrība, bet gan zināmā mērā sestā maņa vai intuīcija.

Tev ir spējas uztvert, apgūt, atrasts lielu daudzumu jaunas informācijas. Tu allaž esi informēts par jaunākajiem notikumiem sabiedrībā.

Tu esi avīze ( no 13 līdz 15 punktiem)

Tev patīk kārtība un strukturētība visā. Nepatīk straujas pārmaiņas vai nepieciešamība kaut ko mainīt no dienas uz dienu. Tu galvenokārt koncentrējies uz šodienu, uz patreizējo situāciju, nevis kal nākotnes plānus. Tev nepatīk iesaistīties diskusijās par nākotni vai fantazēt, kas un kā būs vai nebūs.

Pēc dabas esi vienkāršs un godīgs pret apkārtējiem, kā arī ar to lepojies. Tev patīk uzturēt kontaktus ar cilvēkiem, sazināties, apjautāties, apsveikt svētkos u.tml.

Izmantotais avots: blogthings.com

Dalies:
Novērtē: 4 (7)

komentāriKo lasa citi?