Filma „Sans laisser de traces” (2010)

Noskatīta vēl viena laba filma, kuru gribu ieteikt arī iinuu.lv lasītājiem. Tā ir Francijas un Beļģijas kopražojuma 2010.gada filma „Sans laisser de trace” (angliski „Traceless”, krieviski „Без улик”). Filmas pamatā atziņa: katram cilvēkam ir trīs atslēgas, kas atver durvis uz panākumiem. Tās ir talants, darbs un veiksme.

Noskatīta vēl viena laba filma, kuru gribu ieteikt arī iinuu.lv lasītājiem. Tā ir Francijas un Beļģijas kopražojuma 2010.gada filma „Sans laisser de trace” (angliski „Traceless”, krieviski „Без улик”).

Filmas pamatā atziņa: katram cilvēkam ir trīs atslēgas, kas atver durvis uz panākumiem. Tās ir talants, darbs un veiksme. Var attīstīt savu talantu, strādāt dienām un naktīm, bet, ja visu to nepavadīs veiksme, nekas labs nesanāks. Centība tev nepalīdzēs.

Kadrs no filmas: galvenais varonis Étienne Meunier (aktieris Benoît Magimel)

Stāsta galvenais varonis Etjēns – veiksmīgs menedžeris, kas pavisam drīz ieņems kompānijas ģenerāldirektora krēslu. Viņam ir mīloša sieva, kas ir reizē arī esošā kompānijas vadītāja meita. Viņam ir lielisks dzīvoklis pilsētas labākajā rajonā un milzīgiem logiem, no kuriem paveras skats uz pilsētu, kas guļ viņam pie kājām; luksus auto; uzkrājums bankas kontā, kas nodrošina pārticīgu un stabilu dzīvi. Bet ... vairākus gadus pēc kārtas ik nakti Etjēnu piemeklē sirdsapziņas mokas par to, ka viņš pašas karjeras sākumā nozadzis ģeniālu ideju no kāda neatzīta zinātnieka, un līdz ar to ieguvis to visu, kas viņam šobrīd pieder.

Kadrs no filmas: galvenais varonis Etjēns (aktieris Benoît Magimel) un viņa sieva Klemence (aktrise Julie Gayet)

Sirdsapziņas agonija sasniedz kulmināciju, kad Etjēns uz ielas nejauši saskrienas ar bijušo klasesbiedru Patriku un nolemj viņam atklāt savu noslēpumu. Kļūdas un neveiksmes seko viena otrai, līdz beidzot Etjēnu gandrīz noved līdz cietumam, sievas un darba zaudējumam. Vienīgi veiksme, pavisam nejaušs un neplānots atgadījums, pirms paša „kritiena” paglābj Etjēnu no visa zaudēšanas.

Kadrs no filmas: galvenais varonis Etjēns(aktieris Benoît Magimel) un bijušais klasesbiedrs Patriks (aktieris François-Xavier Demaison)

Dalies:
Novērtē: 5 (3)

komentāri

Jūlija

On my list!Ko lasa citi?