Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki

Neiesaistīties ažiotāžā, nevairot negatīvās emocijas, bet rast iespēju apmeklēt kādu no XXIV Vispārējiem latviešu dziesmu un XIV deju svētku pasākumiem! Vakar, sestdien kārtējo reizi sērfojot internetā ieskatījos arī Biļešu Paradīzes mājas lapā. Sev par brīnumu atklāju, ka tiek tirgotas biļetes uz Dziesmu svētku ģenerālmēģinājuma biļetes par Ls1.00. Bijām jau zaudējuši cerības šogad aiziet uz Mežaparka lielo estrādi, paļaujoties uz medijos izskanējušajām ziņām, ka visas biļetes izpārdotas, internetā it kā jau pārdodot uz gala koncertu par Ls150 u.tml. Nu ko, aizbraucām uz t/c Domina Biļešu Paradīzes kasi un 2 stundas pirms koncerta iegādājāmies lētas biļetes labā vietā - 1.zonas 6.sektorā.

Neiesaistīties ažiotāžā, nevairot negatīvās emocijas, bet rast iespēju apmeklēt kādu no XXIV Vispārējiem latviešu dziesmu un XIV deju svētku pasākumiem!

Pasākumu un koncertu programmu skat. - http://www.dziesmusvetki2008.lv/index.php?&98

Vakar, sestdien kārtējo reizi sērfojot internetā ieskatījos arī Biļešu Paradīzes mājas lapā. Sev par brīnumu atklāju, ka tiek tirgotas biļetes uz Dziesmu svētku ģenerālmēģinājuma biļetes par Ls1.00. Bijām jau zaudējuši cerības šogad aiziet uz Mežaparka lielo estrādi, paļaujoties uz medijos izskanējušajām ziņām, ka visas biļetes izpārdotas, internetā it kā jau pārdodot uz gala koncertu par Ls150 u.tml. Nu ko, aizbraucām uz t/c Domina Biļešu Paradīzes kasi un 2 stundas pirms koncerta iegādājāmies lētas biļetes labā vietā - 1.zonas 6.sektorā.

Ģenerālmēģinājums gandrīz nemaz neatgādināja mēģinājumu, pilnasinīgs koncerts. Lielā estrāde pilna ar dziedātājiem un mūziķiem tautastērpos no visiem novadiem. Skanēja Dziesmu svētku atklāšanas koncerta „Dziedot dzimu, dziedot augu” visas dziesmas, spriežot pēc programmiņas, kuru par Ls 0,20 varēja iegādāties informācijas centrā.

Pozitīvu emociju bagāts un reizē nostalģisks pasākums, manuprāt, jebkuram katram otrajam latvietim (bijušie koristi un dejotāji mani sapratīs).

Mazs video ieskats koncertā ar R. Kaupera un koru izpildīto „Mana dziesma”

Dziesmu svētku dziesmu vārdus un meldiņus pa balsīm var izdziedāt - http://www.kori.lv/index/songs.php

Mūžu mūžos būs dziesma,
Un mūžu mūžos alus smēķēs
Un mūžam Dziesmu svētkos
Nāks meitene baltās zeķēs.

Dalies:
Novērtē: 4 (5)

komentāri

muks

Varens pasākums.Re,krustmāte un krustmeita satikušās. Kas piedalās veidošanā, kas vērošanā, bet kas arī neklātienē ir līdz...

Jūlija

Dzīvs piemērs tam, ka pacietība atmaksājās! (Tas par tām 'nepieejamām' biļetēm)!

Andrejs

Palidziet!

Es - Andrejs, man 52divi un man ir draugi Šveicē.
Viņiem pieder DVD ar Dziesmu un Dēju svētkiem ( 2008 ), tā ir mana dāvana.
Jautājums: vai būs Svētki 2012? Draugiem ir " āķis lūpā " - viņi grib būt šeit!!!

Ar patieso cieņu, Andrejs Baženovs.Ko lasa citi?