Vom Fass veikaliņš

Iesaku iegriezties jaukā Vom Fass veikaliņā t/c „Sky&More”, kur var uz vietas izgaršot, izvēlēties un iegādāties garšvielām bagātinātās eļļas, etiķus un alkoholiskos dzērienus. Tur vienmēr var sastapt laipnu pārdevēju, kurš aprunāsies, ieteiks, aicinās nodegustēt. Visa produkcija pieejamas izlejamā veidā, katrai piemērojama īpašas formas un tilpuma pudelītes. Dažas no tām īsti mākslas darbi. Tā var būt arī lieliska ideja dāvanām.

Iesaku iegriezties jaukā Vom Fass veikaliņā t/c „Sky&More”, kur var uz vietas izgaršot, izvēlēties un iegādāties garšvielām bagātinātās eļļas, etiķus un alkoholiskos dzērienus. Tur vienmēr var sastapt laipnu pārdevēju, kurš aprunāsies, ieteiks, aicinās nodegustēt. Tas pilnībā atbilsts uzņēmuma pasludinātajai filozofijai – „VOM FASS begeistert nachhaltig durch herausragende Produkte mit regionalem Bezug und außerordentlichem Service. Sehen, probieren, genießen - VOM FASS.” Tātad – apskaties, pagaršo un izbaudi!


Esam nogaršojuši un droši varam ieteikt arī citiem Calamansi Balsam etiķi, kas lieti der gan zivju, gan gaļas ēdieniem. No dzērieniem dikti baudāms (iesaku tieši dāmām) – Tiramisu liķieris (15%VOL). Pēdējo pārdevēji iesaka pasniegt atdzesētu pie deserta, saldējuma, augļu salātiem vai pie kafijas.


Visa produkcija pieejamas izlejamā veidā, katrai piemērojama īpašas formas un tilpuma pudelītes. Dažas no tām īsti mākslas darbi. Tā var būt arī lieliska ideja dāvanām.


Pārstāvniecība Latvijā - http://www.vomfass.lv/
Mājvieta Vācijā, Valdburgā - http://www.vomfass.de/ un http://www.waldburgbalsam.de/

Dalies:
Novērtē: 1 (2)

komentāri

Kāzu Viesis

Ja gaidāt "atklātu subjektīvismu", tad pēc vairākiem šo veikaliņu apmeklējumiem ir radies pilnīgi pretējs viedoklis. par piedāvātejiem vīniem pārdevēji nezin NEKO, attiecībā par pārējiem produktiem, vienīgais ko spēj - iedot pagaršot. tas arī viss. kas attiecas uz alkohola izliešanu, man nav skaidras šī kantorīša attiecības ar akcizēto preču pārvaldi.
Nu, tā. Pilnīgs subjektīvisms.

Ēriks

Pārsvarā iepērkamies vom Fass veikalā, kas atrodas Sky&More. Iespējams tas ir vecākais un lielākais veikaliņš.
Līdz šim pirkām eļļas un etiķus un vienmēr pārdevēja ar aizrautību par tiem pastāstīja, arī par to kur un kā tos var izmantot. Tāda detalizēta informācija - kurā gadā un kurā reģionā ievāktra raža nebija nepieciešama (see)
Ar alkoholiskiem dzērieniem ir tā, ka var iegādāties tikai safasētās pudelītes, kuras ir apzīmogotas un aplīmētas ar akcizes preču uzlīmi. Īsi sakot - ar savu pudelīti atnākts nesanāks..:)Ko lasa citi?