Esi pati sev stiliste!

Daudzi no mums sev dod solījumus kaut ko pasākt tieši ar 1.datumu un tieši ar jaunā gada sākumu. Bet varbūt kaut ko pamainīt savā ārienē – piemēram matu griezumu, krāsu? Nu, lūk, ja pēdējā apņemšanās tev ienākusi prātā, tad esmu atradusi globālajā tīmeklī dažus verķus, kuros var modelēt un pielāgot savai sejas formai dažādas frizūras, kosmētiku, aksesuārus. Vārdu sakot, esi pati sev stiliste!

 Ar 1.datumu sākšu jaunu dzīvi – stingrāk ievērošu diētu , jo svētku bagātīgi klātie galdi nesuši klāt vēl pāris kilogramus; celšos pusstundu agrāk, lai nepaslinkotu un izspiestu svaigu, dabīgu sulu brokastīm; biežāk zvanīšu vecākiem, jo viņiem tā pietrūkst mana atbalsta; nepaskopošos un nopirkšu sev skaisto, bet padārgo melno vakarkleitu, par kuru tā esmu sapņojusi; katru dienu kādam pateikšu komplimentu utt. un tā joprojām. Daudzi no mums sev dod solījumus kaut ko pasākt tieši ar 1.datumu un tieši ar jaunā gada sākumu. Bet varbūt kaut ko pamainīt savā ārienē – piemēram matu griezumu, krāsu?

Nu, lūk, ja pēdējā apņemšanās tev ienākusi prātā, tad esmu atradusi globālajā tīmeklī dažus verķus, kuros var modelēt un pielāgot savai sejas formai dažādas frizūras, kosmētiku, aksesuārus. Vārdu sakot, esi pati sev stiliste!

 

 

 

Viena no tādām vietnēm - http://www.thehairstyler.com/  - šeit var izlasīt dažādus padomus par matu griezuma piemērotību sejas formai, rakstus par Holivudas zvaigžņu vizuālajām pārvērtībām, novērtēt attēlus un Virtual Hairstyler-ā ielādēt savu foto un pielāgot dažādas frizūras. Vienīgais ne īsti patīk kādā interneta vietnē vairumā likt savas fotogrāfijas. 

Tāpēc labāk atradu dažas novelkamas programmiņas privātai lietošanai :) Viena, kura tīri labi patikās - Style AdvisorВиртуальный стилист2 - vienkārša, viegli lietojama.

 

 

 

Pieskaņojamos matu griezumus var sāknēji filtrēt, atlasot tikai īsos, vidējos vai garos. Tāpat var izvēlēties frizūras ikdienai, svētkiem, aukstajai un saulainajai sezonai. Katram griezumam un matu krāsai tiek piedāvāti arī make up varianti, rotas, aksesuāri.

 

Visus izveidotos variantus var saglabāt kā mirkļa fotoattēlus, lai pēc tam izvēlētos sev labāk tīkamo. 

Nu ko, noprovējiet un veiksmīgas pārvērtības! :)

Dažas saites ar virtuāliem stilistiem
http://www.womanknows.com/virtual-salon/
http://www.hairstyles.knowage.info/

 

Dalies:
Novērtē: 5 (64)

komentāri

kinderola

ewww bet labs kur sito te lietinu war dabut?(she)

kristine

super,kur tadu lietu var dabut.?

(shy)

Meisija

(worry)(fall_in_love)

annna

vissss butu labi ja taja ppirmaja adrese butu pa brīvu reģistrešanas

hairstyles

Good'

Muks

Nu ta būs...

iinuu

Programmu Виртуальный стилист2 var lejuplādēt - http://www.samoylenko.info/soft/9010-virtualnyjj-stilist-2.html vai iekš www.torrents.ru (boss)

Jūlija

Sveicieni Jaunajā gadā! (kiss)
iinuu, da nafig to virtuālo stilistu - dzīvē tu izskaties krietni foršāk!!! (good)

danini

Tieši tā! Kaut kā virtuālais stilists pārcenties!(worry)

vika

atsuti kaut ko par stilu.

iinuu

Kas tieši no stila Tevi interesē - frizūru, apģērba, aksesuāru mode? Domāju, ka noteikti vēl uzrakstīšu par šo tēmu. Welcome ierosinājumus! (user)

Madara

Kur to programmu var dabut?

iinuu

Skat. komentāru #2 (angel)

zana

:)

short hairtyes for women

The information you convey very nice, very useful for me. thank you

anna

mmmKo lasa citi?