Mājas stils: darbistaba

Šoreiz par darbistabu mājā vai dzīvoklī, kur, manuprāt, tiek pavadīts visilgākais laika periods. Vismaz mūsu mājās noteikti. Pirms ķērāmies pie remonta un darbistabas iekārtošanas pirms pāris gadiem, formulējām sev dažus kritērijus, kas būtu mums abiem būtiski.

Doto rakstu sērijai iedvesmojos no joxas (meitenem.lv veidotāja) mēģinājuma sakārtot dažādu noskaņu guļamistabu topus, izmantojot dizainu foto no vietnes - http://www.livingetc.com/

Šoreiz par darbistabu mājā vai dzīvoklī, kur, manuprāt, tiek pavadīts visilgākais laika periods. Vismaz mūsu mājās noteikti. :) Pirms ķērāmies pie remonta un darbistabas iekārtošanas pirms pāris gadiem, formulējām sev dažus kritērijus, kas būtu mums abiem būtiski.

Viņam svarīgs -

• liels galds, lai uz tā ietilpu viss, kas būtu nepieciešams pa rokai;
• liels logs, bet lai saule virsū nespīdētu un netraucētu darboties pie datora;
• ērts krēsls, jo pie datora tiek pavadīts ļooooti ilgs laiks.

Man svarīgs –

• daudz gaismas – nekādu smagu aizkaru vai aizskaru vispār, labāk vieglas loga stiklam pieguļošas žalūzijas;
• atvērti grāmatu un dokumentu mapju plaukti, ietilpīgi un viegli pārskatāmi;
• dabīgs koks vai tā imitācija, gaišas, dzīvespriecīgas krāsas.

Savu darbistabu vairāk veidojām vadoties pēc saviem ieskatiem nevis pēc stila žurnāliem. Turklāt bija jāņem vērā ierobežotā patība un ģimenes budžets. Ja pēdējie divi aspekti nebūtu noteicošie, laikam būtu realizējuši kādu no šiem variantiem.

Šajā variantā praktiski ir viss nepieciešamais – daudz gaismas, ērts krēsls, pa rokai viss nepieciešamais, ieskaitot telefonu, kafijas krūzīti, dokumentu plauktiņu. Patīk, ka tiek veiksmīgi ieekonomēta istabas platība, izmantojot plato palodzi, akcentējot ar piesātināti gaiši zaļo.

Šī dizaina priekšrocība - atvērtie plaukti – oriģināli un funkcionāli. Baltais un olīvu zaļais labs saskaņojums.

Ja viss dzīvē būtu tik ideāls un balts, bet kāpēc gan nē, kāpēc biroja krēslu uz ritentiņiem neapmainīt pret milzīgu sēžam bumbu.

Dalies:
Novērtē: 5 (5)

komentāri

Jūlija

Hei hei! (hallo)
Balta krāsa ir ļoooti smuka un iedvesmojoša, bet, diemžēl, tik pat ļoooti nepraktiska (clean)

iinuu

Jūlij, domāju, ka Tev kā sievietei ar dominējošo 25.sektoru nebūs nekādas problēmas arī baltu istabas iekārtojumu uzturēt pilnīgā kārtībā (smile)

Jūlija

Tas gan, а мне оно надо? (grumble) (geisha)

janis

katra ziņā baltu vieglāk nekā tumšu :)Ko lasa citi?