Oranžā māja

Oranžā krāsa – tas ir siltums, enerģija, panākumi, pozitīvisms un dzīvesprieks. Šī krāsa it kā saka – es ar Tevi gribu draudzēties. Oranžā vislabāk izpaužas detaļās, arī mēbelēs – dīvānos, krēslos, sofās, bet šajā krāsā var būt vesela siena, ja telpas ir pietiekoši, lai neliktos pārāk uzmācīgi.

Mūsu dzīvoklī daudz oranžās krāsas. Oranžā krāsa – tas ir siltums, enerģija, panākumi, pozitīvisms un dzīvesprieks. Mērķtiecīga, impulsīva, optimistiska un aktivitātes krāsa Tā neļauj sēdēt malā un noslēpties no problēmām, bet liek aktīvi darboties un risināt sarežģītas situācijas. Oranžā krāsa noder svarīgu elementu izcelšanai. Šī krāsa ir lieliski piemērota virtuvēm un ēstuvēm, jo tā rosina apetīti.

 

Foto: thegalleysink.com & b3-bond.com

Šī krāsa it kā saka – es ar Tevi gribu draudzēties. Oranžā vislabāk izpaužas detaļās, arī mēbelēs – dīvānos, krēslos, sofās, bet šajā krāsā var būt vesela siena, ja telpas ir pietiekoši, lai neliktos pārāk uzmācīgi.


Foto: ronamag.ca

Tajā ir kaut kas no retro. Uzreiz nāk prātā grafiski raksti, tonēta stikla lampas vai vāzes un moderni sintētiski materiāli.

 
  
Foto: freshome.com & creamylife.com

Zināmā mērā oranžā krāsa labprāt sadzīvo ar minimālismu interjerā, jo pati par sevi ir pašpietiekama.

 
  
Foto: apartmenttherapy.com

Oranžā labi atstaro gaismu un izstaro to. Pat lietainas debesis un pelēcīgā krītošā gaisma no loga nevar mazināt istabas, kurā ir oranžā krāsa, dzīvīgumu. Kas ir oranžs? Kas pirmais nāk prātā? Protams, apelsīns. Oranžais = vitamīnu, enerģijas deva.

 
  
Foto: dekrisdesign.com & welldecors.com

Dalies:
Novērtē: 4 (4)

komentāri

Jūlija

Garšīga māja!

Olga

Nu ja, piekrītu Jūlijai , tomēr katram sava gaume un izvelētais dizains, pēc savas gaumes izvēlētos vairāk sarkanīgāku krāsu :) bet tapat ļoti patik :)Ko lasa citi?