Matu krāsa un raksturs

Cilvēkiem patīk stāstīt anekdotes, piemēram, par blondīnēm, jo iesakņojies uzskats, ka matu krāsa nosaka apķērību vai muļķību. Bet kā tad īsti tur ir? Turklāt mūsdienās matu krāsa nav nekas tāds, kas ierobežo sievieti vai vīrieti. Viens friziera apmeklējums, un blondīne pārvēršas par tumšmati. Izrādās ir arī tādi pētījumi par matu krāsu, kas pastāsta par dažām izteiktākajām cilvēka rakstura iezīmēm. Tad nu, ko tad psihologi un astrologi vēsta.

Cilvēkiem patīk stāstīt anekdotes, piemēram, par blondīnēm, jo iesakņojies uzskats, ka matu krāsa nosaka apķērību vai muļķību. Bet kā tad īsti tur ir? Turklāt mūsdienās matu krāsa nav nekas tāds, kas ierobežo sievieti vai vīrieti. Viens friziera apmeklējums, un blondīne pārvēršas par tumšmati.


Izrādās ir arī tādi pētījumi par matu krāsu, kas pastāsta par dažām izteiktākajām cilvēka rakstura iezīmēm. Tad nu, ko tad psihologi un astrologi vēsta -Zilganmelna matu krāsa norāda uz diezgan smagu raksturu, labs aprēķinātājs. Šādu matu īpašniekus iespaido Saturns, tāpēc daudz ko dzīvē tieši panāk ar stipru gribasspēku, nepiekāpību un stingrību.


Melni mati ar kastaņbrūnu atspīdumu – radoši, pievilcīgas dabas un bezbailīgi cilvēki. Planēta Plutons piešķir asu prātu un vērīgumu. Bieži sastopami starp psihologiem un kriminālistiem.Tumši brūna matu krāsa – cilvēki ar elastīgu prātu, viltīgi un labi melotāji. Atrodas Merkura aizgādībā. Vislabāk padodas praktiskas lietas, kas prasa precizitāti, arī dažādi rokdarbi.


Gaiši brūna matu krāsa – tuva Zemes elementam. Cilvēki ar gaiši brūniem matiem rada apkārtējos uzticību, ir augstsirdīgi un uzticīgi. Veiksmīgi darbojas sociālajā sfērā, kur galvenais ir kontakts ar cilvēkiem. Parasti tie ir ģimenes cilvēki, laimīgi laulībā.


Gaiši brūni mati ar zaļganu atspīdumu – nākotnes paredzēšanas spējas, arī poētika talants, jo šos cilvēkus iespaido Neptūns.


Kastaņbrūni mati – cilvēku pavada Jupitera enerģija. Šādiem cilvēkiem ir talants atstāt iespaidu uz apkārtējiem. Visbiežāk darbojas politikā, finanšu sfērā, vadībā un zinātnē.

Rudi mati – atrodas ugunīgās planētas Marsa aizgādībā, tas rada cilvēkos bezbailību, atjautību, labu humora izjūtu. Taču šādi cilvēki bieži iedegas strīdos, viegli uzbudināmi.


Smilšu krāsas matu tonis – piesaista Venēras enerģiju. Parasti šādi cilvēki var lepoties ar labu veselību, iekšēju mieru un nosvērtību. Vērojama nosliece uz pētniecību, eksperimentu veikšanu. Bieži vien piemīt muzikālās un mākslinieciskās dotības.


Zeltīta matu krāsa – ietekmē Saules enerģija. Parasti apkārtējiem šķiet simpātiski, uzmanību piesaistoši, dāsni. Var gūt panākumus gan radošā sfērā, gan politikā.


Platīnblondi vai pelnu krāsas mati – Mēness enerģijas nesēji. Pēc dabas romantiski, maigi, dziļdomīgi cilvēki. Piesaista cilvēku uzmanību ar savu mīklainību.


Interesanti, ka cilvēki, kuri apzināti vai neapzināti veido frizūras ar dažādu matu krāsām, šķipsnām, daudzkrāsainiem tonējumiem, ir ļoti komunikabli, viegli atrod kontaktu ar apkārtējiem. Arī tas, ka pamainot matu krāsu var pamainīt piesaistīt citas enerģijas.


Bet tas nav vēl viss, jo mēs atšķiramies ne tikai pēc matu krāsas, bet arī to struktūras. Nereti var dzirdēt vienu otru gaužoties, cik viņam ir nepaklausīgi, čirkaini vai pārāk plāni, trausli mati. Izrādās, jo stingrāki un nepaklausīgāki mati, jo uzstājīgāks un nesamierināmāks cilvēks ir pēc rakstura. Mīksti mati liecina par maigāku un piekāpīgāku raksturu.


Izmantotie avoti -


http://socaprussia.ru/library/useful/hair_color_and_character/


Lasi vēl -


Par matu krāsošanas vēsturi un mūsdienām - http://www.apollo.lv/portal/life/34/articles/28788/0


Par blondo matu īpašnieču raksturiņu - http://www.astroworld.ru/stat40.htm

Dalies:
Novērtē: 4 (49)

komentāri

Jūlija

Labs temats pārrunām (good)
Savos nepilnos 30 gados neskaitāmas reizes mainīju gan matu krāsu, gan griezumu. Lai arī kā bija, tik un tā nonācu pie apziņas, ka esmu 100% brunete (geisha). Gari un melni ir mans liktenis (fall_in_love)

deminutīviņš

Astrologi izcēlušies ar \"oriģinalitāti\" piesaistot katram matu krāsas tonim planētu, kuras fiziskā nokrāsa visvairāk tam atbilst. Izskatās pēc pirmās klasītes līmeņa un skara ar psihologiem tur nav nekāda.Ko lasa citi?