Svinam Vispasaules Pingvīnu dienu!

Rītdien svinam Vispasaules Pingvīnu dienu, ko tradicionāli atzīmē katra gada 25.aprīlī. Nosacīti šajā dienā vai šajās dienās Antarktīdā sākas pingvīnu masveida migrēšanas pasākumi. Dažas pamācības, kā pareizi svinēt pingvīnu dienu.

Rītdien svinam Vispasaules Pingvīnu dienu, ko tradicionāli atzīmē katra gada 25.aprīlī. Nosacīti šajā dienā vai šajās dienās Antarktīdā sākas pingvīnu masveida migrēšanas pasākumi. Šie nelidojošie un uz zemes lempīgie, bet ārkārtīgi veikli peldošie jūras putni, brīvā dabā dzīvo tikai planētas D puslodē. Savukārt, spriežot pēc melnbalti pleznainā tēla parādīšanās biežuma filmās, reklāmās, karikatūrās un kur tik vien ne, popularitāti ieguvuši tieši Z puslodē.

Kā pareizi svinēt pingvīnu dienu?

1.Ģērbties tikai melnā un baltā. Pieļaujamas krāsu atkāpes oranža tauriņa vai dzeltenīgu kurpju vai zeķu izskatā.

2.Sociālajos tīklos dalīties ar smalkām anekdotēm par pingvīniem. Like-ot tikai fotogrāfijas, kur iemūžināts dienas varonis.

3.Vakariņas ieturēt zivju restorānā vai vismaz kafejnīcā, kur pavārs ir sava amata pratējs un zivju ēdienus gatavo prasmīgi, kā arī servē ar pietāti.

Zivtiņa restorānā Cheese Moon

4.Ja vēlme izlocīt kājas, tad vienīgā pieļaujamā deja – pingvinings. Nejauciet ar plankingu. Deja ir rezervēta, te skaitums nāk „ no iekšām”. Lūk, lielisks piemērs:


 

Dalies:
Novērtē: 5 (3)
Skatīts: 601

komentāri

Muks

Nu, tad sveiciens "PINGVĪNIEM" Pingvīnu dienā!

iinuu

Paldies! :)Ko lasa citi?