Auskaru forma – kā piestāv un kā tevi raksturo

Cilvēki rotājušies ar auskariem jau gandrīz 5000 gadus atpakaļ. Vēsturnieki, kas pētījuši senās rotaslietas, noskaidrojuši, ka sīkās greznumlietas parādījušās Āzijas rietumos ap 3000.g. p.m.ē. Vecākais atrastais auskars veidots 2500.g.p.m.ē. un tas atrasts Irākā. Auskaru popularitāte laika gaitā ir augusi un mazinājusies atkarībā no frizūru un modes tendencēm.

Cilvēki rotājušies ar auskariem jau gandrīz 5000 gadus atpakaļ. Vēsturnieki, kas pētījuši senās rotaslietas, noskaidrojuši, ka sīkās greznumlietas parādījušās Āzijas rietumos ap 3000.g. p.m.ē. Vecākais atrastais auskars veidots 2500.g.p.m.ē. un tas atrasts Irākā.

Auskaru popularitāte laika gaitā ir augusi un mazinājusies atkarībā no frizūru un modes tendencēm. Klipši tika izgudroti 20.gs. 30.gados un jau pēc 20 gadiem visas sievietes, kas sekoja modei, izmantoja tikai klipšus. Taču vēl pēc 20 gadiem modē atgriezās auskaru caurumu duršana.

Trīsstūrveida formas auskari

Ja visbiežāk izvēlies auskarus trīsstūrveida formā, tad tev acīmredzot ir diezgan „šerps” un neprognozējams raksturs. Turklāt, ja trīsstūris ar izteikti asiem stūriem, tad tavi līdzcilvēki bieži vien dabū trūkties.

 

Stūraini elementi auskaru detaļās lieliski der apaļai sejai , piešķirot tai šarmantu asumiņu. Jo apaļa sejas ovāla īpašniecei nepiestāvēs  auskari-pogas, trīsdimensiju auskari vai riņķveida stīpas.

Elipses un lāses formas auskari

Tāds formas auskari raksturo to nēsātāju kā emocionālu cilvēku, bet uz kuru var paļauties.

 

Šādi auskari piestāv ovālas sejai. Lāses formas auskari paplašina seju.

Četrstūrainas formas auskari

Tādu auskaru īpašniecei patīk dominēt attiecībās. Viņa ir pašpārliecināta, prom prasmīgi izvirzīt mērķus un atrast ceļus, kā šos mērķus sasniegt.

   

Šādi auskari piestāvēs gari un šaurai sejai.Auskari, kas optiski samazina tās garumu. Labs princips, izvēloties auskarus - cik garš, tik plats.

Apļveida formas auskari

Tu esi nosvērta, mierīga un rezervēta emociju ārējās izpausmēs. Apļveida auskari tēlam piešķir nedaudz romantisku sievišķību. Šo auskaru askētisms būs saskanīgs gan ar lietišķu un svinīgu, gan neformāla stila apģērbu.

 

Savukārt lielie riņķveida auskari asociējas ar dramatismu. Šie auskari piestāvēs slaida auguma sievietēm, kuru tēls gan vakartērpā, gan brīva stila apģērbā asociējas ar neatkarību un augstu pašapziņu.

Netradicionālas formas auskari

Netradicionālas formas vai dažādu figūriņu auskari liecina par īpašnieces visai neordināro dabu un vēlmi izcelties vienmēr un visur. Diemžēl aiz šādas ārienes slēpjas dziļi kompleksi.

   

Auskari ar dažādiem piekariņiem piešķir tēlam bohēmisku raksturu. Mūsdienās tie ir modes lieta, saskaņojami ar dažādu stilu apģērbiem, kas nav konservatīvi lietišķi vai arī izteikti sportiski. Turklāt, ja tev ir pavisam īsi, plāni mati un stilīgs matu griezums, netradicionālas formas auskari ļaus izskatīties efektīgi.

Dalies:
Novērtē: 4 (10)
Skatīts: 2568

komentāriKo lasa citi?