Ko par tevi stāsta tavs rakstāmgalds?

Apkārtne, kuru ap sevi radām, var daudz ko pastāstīt par mums. Jo gribam vai nē, mēs neviļus vidi apkārt sev veidojam pēc sava ģīmja un līdzība. Reizēm svētīgi atraut acis no darba datora monitora un pārlaist acis savam rakstāmgaldam.

Apkārtne, kuru ap sevi radām, var daudz ko pastāstīt par mums. Jo gribam vai nē, mēs neviļus vidi apkārt sev veidojam pēc sava ģīmja un līdzība. Reizēm svētīgi atraut acis no darba datora monitora un pārlaist  acis savam rakstāmgaldam. Kā arī atceramies tos brīžus, kad tiek pieņemts darbā jauns darbinieks, un pārējie kolēģi, ejot garām viņa rakstāmgaldam, ziņkārīgi pārlaiž acis, lai pamanītu kaut ko, kas „pastāstītu” vairāk par jauno cilvēku kolektīvā.

Kāds tad ir tavs rakstāmgalds?

1.tips. Haotisks

Galds piekrauts ar dažāda lieluma lapām un lapiņām, neatvērtām un atvērtām aploksnēm, laikrakstiem un žurnāliem, izdzertām kafijas krūzītēm.

 

Tu esi radoša personība, kam svarīgs domas lidojums un kas neieciklējas sīkumos, taču no malas izskatās – esi neuzticams, nervozs un pārmēru izklaidīgs darbinieks.

Padoms! Nemēģini kļūt par pedantu, taču elementāru kārtību ieviest vajadzētu. Izmanto dažādus plauktiņus, kur salikt papīrus. Kā arī ieteicams sākt izmantot plānotāju sevis disciplinēšanai. Piespied sevi reizi nedēļā pārskatīt un izmest papīrgrozā visu nevajadzīgo – vecos preses izdevumus, aploksnes, nevajadzīgās aprakstītās piezīmju lapiņas u.tml.

Personīgi man kārtību visā palīdz ieviest pieturēšanās pie devīzes: „Lieto, mīli vai izmet!”

2.tips. Sakārtots un neko neizsakošs

Uz galda atrodas tikai viss pats nepieciešamākais, nekā lieka. Dators, plānotājs, kalendārs, rakstāmpiederumu turētājs, bet viss pārējais paslēpts galdā un svešām acīm neredzams.

 

Tu esi nopietna un uz mērķi orientēta personība, taču no malas izskatās, ka esi nesabiedrisks un bez humora izjūtas.

Padoms! Noliec uz galda vai piesienas vismaz mājdzīvnieka foto, ja ģimenes fotogrāfijas tev šķiet pārāk personiskas. Arī augļu vai konfekšu trauks lauztu nesabiedriskuma robežas, jo kuram gan kolēģim nepatīk ieslidināt roku turpat praktiski zem degungala stāvošā kārumu grozā.

3.tips. Stilīgs un jautrs

Tavs mobilais, pildspalvu turētājs un portatīvais dators ir saskaņotās krāsās. Uz galda noliktas smieklīgas kartiņas vai kalendārs ar asprātīgām atziņām un izteicieniem katrai dienai. Darāmo darbu saraksts ir ar izcakotu maliņu.

 


Tu esi ļoti sabiedrisks un uzticams, taču citiem no malas saskatīt tevī augstu profesionalitāti ir grūti. Dažiem vari šķist virspusējs.

Padoms! Lai joku kartiņas paliek mājas interjeram. Ja nevari iztikt bez nieciņiem vai jautrām figūriņām, tad izvēlies tikai vienu vai divas, bet ar īpašu nozīmi, piemēram, atvestas no tālu zemju ceļojuma. Pie sienas izvieto izsmalcinātu mākslas darbu vai tā reprodukciju gaumīgā rāmī, lai citiem radītu iespaidu, ka tevī saskatāmi arī „dziļāki ūdeņi”.

Dalies:
Novērtē: 4 (12)

komentāri

Jūlija

Tikai 3? :(

Kalendāru izgatavošana

Ja ir galds, tad vieta galda kalendāram atradīsies vienmēr!Ko lasa citi?