Ko dāvināsim Valentīndienā?

Valentīndiena jeb 14.februāris nu jau labu laiku visiem asociējas ar visu mīlētāju dienu. Veikalu skatlogus un plauktus pilda dažnedažādas sirdis un sirsniņas. Visapkārt mudž sarkanās krāsas pleķi. Katrs sevi cienošs mīlnieks uzskata par pienākumu iegādāties kādu sīku nieciņu dāvanai.Ložņājot tīmeklī uzgāju ideju - vienai pašpagatavojamai dāvanai – no sarkana aplikāciju papīra gabaliņa izlokāmai sirdij, kuru caurdur Amora bulta. Nu ko, izmēģinām?! :)

Valentīndiena jeb 14.februāris nu jau labu laiku visiem asociējas ar visu mīlētāju dienu. Veikalu skatlogus un plauktus pilda dažnedažādas sirdis un sirsniņas. Visapkārt mudž sarkanās krāsas pleķi. Katrs sevi cienošs mīlnieks uzskata par pienākumu iegādāties kādu sīku nieciņu dāvanai.

Ložņājot tīmeklī uzgāju ideju - http://blogika.grodno.by/s-dnem-vlyublennyx/ - vienai pašpagatavojamai dāvanai – no sarkana aplikāciju papīra gabaliņa izlokāmai sirdij, kuru caurdur Amora bulta. Nu ko, izmēģinām?! :)

Dalies:
Novērtē: 4 (53)
Skatīts: 10672

komentāri

gerda

Hi, hi, hi, laba ideja tā saucamajā \"krīzes laikā\". We will be taupīgi (ufo)

Jūlija

Nu ko, jāatzīst, ka neesmu baigā aktīviste attiecībā uz dāvanu gatavošanu savām rokām (sleep)... Bet (ja ir iedvesma un atbilstošs iemesls) baigi patīk pagatavot kaut ko īpaši garšīgu! (pasta) Pluss, baudāms vīns un sveces... (love) Pašreiz galvenais šķiet laicīgi aizsūtīt sīko pie omes vai vismaz ātri iemidzināt, lai varētu kārtīgi izbaudīt īpašus mirkļus ar mīļoto cilvēku (party)
Šogad dāvanu nopirku ebay.com (foršas lietiņas par pieņemamām cenām). Tagad vēl jāpadomā par īpašo maltīti! Idejas? ieteikumi? (cook)

iinuu

Ja runā par idejām maltītei, tad manējais noteikti būtu priecīgs par mazliet apceptām tīģergarnelēm, spageti ar speciālu garšvielu mērcīti un bišku zaļumiem. Klāt varētu piemeklēt kādu balto vīnu un vakars praktiski izdevies. (amor) Ak jā, pati galvenā dāvaniņa un saldums, protams, esmu es pati! (love)

Jūlija

Aizrijos ar siekalām (eat) Paldies, iinuu! (flower)

iinuu

Nu beidz, Tev taču negaršo garneles! Labāk paliec pie klasiskām vērtībām - (roast)

danini

Inu, ko lai uzdāvina sev - vismīļotajai - Valentīndienā?(fall_in_love)

Jūlija

To iinuu: Tiesa gan, garneles negaršo, bet spageti, zaļumi, mērce un vīns bija, ir un būs mūžīgās vērtības!!! (pasta) Un ja pa virsu vēl uzbert garšvielās ceptas sēnes un burvīgu Parmesan sieru... Mmm!!! (excited)

To Danini: Man superīgi derēs kāda brīva diena no virtuves, slotas, bērna un vīra (good) Laižam uz Saulkrastiem? (party) Pudeli vīna somā, uzkožamo paķersim pa ceļam, tagad pat plūmes var dabūt jebkurā brīdī! (smile)

iinuu

Nu katra pati dziļi sirdī zina, ko visvairāk kāro. Tikai nav jābaidās ņemt ciet!
Ir tāds teiciens - С желаниями надо быть осторожнее, а с возможностями смелее! (smile)

iinuu

Aha, pudele vīna somā, a kurš pie stūres?! (driver)

danini

Pie stūres pieliksim stopētāju!(optimist)

Signe

Man ar patik rokudarbs vai labas idejas laba izpildijuma :)
Katra zina, runajot par pudelem, TprinT majas lapa labas sampisu idejas, patikaas

Signe

Man ar patik rokudarbs vai labas idejas laba izpildijuma :)
Katra zina, runajot par pudelem, TprinT majas lapa labas sampisu idejas, patikaasKo lasa citi?