Normāls, drīzāk normāls un nenormāls

Piemēram, dzimumakts starp sievieti un vīrieti misionāra pozā ir normāls. Orālais sekss nav normāls. Savukārt svingeru būšana ir drīzāk nenormāla. Viendzimuma attiecības ir pavisam nenormālas.

Piemēram, dzimumakts starp sievieti un vīrieti misionāra pozā ir normāls. Orālais sekss nav normāls. Savukārt svingeru būšana ir drīzāk nenormāla. Viendzimuma attiecības ir pavisam nenormālas.

Lūrēšana uz "smukām" un suņu / kaķu bildēm ir normāla. Mīlēt kaķus ir drīzāk normāli, bet mīlēt pingvīnus – dīvaini. Vēl dīvaināk ir mīlēt zirnekļus. Turēt daudz kaķu - ir drīzāk nenormāli, tāpat kā "aizvest" desmitiem bērnu, sabiedrības acīs būs drīzāk nenormāli.

Viens, divi bērni ģimenē ir normāli. Pieci bērni – drīzāk nenormāli. Ja bērnu audzina viena pati mamma - tas ir normāli. Ja bērna vecāki ir viena, bet sieviešu dzimuma, tad tas ir nenormāli, ja abi ir vīrieši – tas ir tik ļoti nenormāli, ka sabiedrībai ir jāiejaucas un jānosoda.

Draudzīgas attiecības starp diviem pretējā dzimuma pieaugušiem ir normāli. Starp viena dzimuma, ja tās ir sievietes ir pieņemami, ja vīrieši un tas nav saistīts ar alkoholu, makšķerēšanu, sportu vai mašīnām, tad tas ir nenormāli. Seksuālās attiecības starp diviem pieaugušiem cilvēkiem ir normāli. Tādas attiecības starp pusaudžiem ir drīzāk normālas, starp bērniem – drīzāk nenormālas. Seksuālās attiecības starp pieaugušo sievieti un nepilngadīgo vīrieti ir nosodāmas. Starp pieaugušu vīrieti un nepilngadīgu sievieti – krimināli sodāmas, bet sabiedrībai pieņemamas.

Dzīvot no algas līdz algai jeb no rokas mutē ir normāli. Būt uzņēmējam ir drīzāk nenormāli. Būt baņķierim vai kredītdevējam ir pavisam nenormāli. Nespēja nopelnīt, lai pabarot ģimeni – ir normāli. Dzīvot uz platu kāju ir normāli, bet sabiedrībā nosodāmi.

Zagt no valsts ir normāla, bet sodāma rīcība. Zagt no kaimiņu dārza nav normāli, bet pieļaujami. Zagt no radiniekiem ir nenormāli un nosodāmi.

No šī vērtību kodeksa varam izveidot ideālā cilvēka abstrakto modeli:

Vīrietis. Ar pamata, vidējo vai arodizglītību, prot kādu vienu darbu, piemēram, labot mašīnas. Ir precējies, ģimenē aug viens bērns. Dzīvo no algas līdz algai daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī. Patīk vai nu makšķerēt vai (skatīties) sportu. Ar draugiem satiekas, lai iedzertu vai arī dzer, lai būtu iemesls satikties. Patīk jaunākas meitenes. Ja atļauj rocība un nekaunība, tad ir arī mīļākā.

Sieviete. Pabeigusi vidusskolu vai pat izmācījusies augstskolā. Sapņu darbs – "sēdēt" birojā. Mājās ir kaķis. Ģimenē aug viens vai divi bērni, jo tas viņas acīs ir "garants", ka vīrs neaizies pie jaunākas brūtes. Pusaudžu gados sapņoja par princi baltajā zirgā.


 

Dalies:
Novērtē: 5 (10)
Skatīts: 674

komentāri

Rolka

Baltais zirgs paklupa un sadauzījās. Princis nāk ar kājām, līdz kāzām var nepaspēt...Ko lasa citi?