Bilžu triangl-ošanas rīki

Gribu padalīties ar šodienas atradumu - divi interneta rīki (triangulation tools), kur parastu bildi vai fotogrāfiju var pārvērst stilizētā zīmējumā, kurā visi krāsu un gaismēnu laukumi tiek sašķelti lielākos un mazākos trīsstūrīšos, saglabājot koptēlu. Šoreizpar tīri amatierisku pieeju - augšupielādējam izvēlēto foto un ar rīku palīdzību pieregulējam detalizāciju.

Gribu padalīties ar šodienas atradumu - divi interneta rīki (triangulation tools), kur parastu bildi vai fotogrāfiju var pārvērst stilizētā zīmējumā, kurā visi krāsu un gaismēnu laukumi tiek sašķelti lielākos un mazākos trīsstūrīšos, saglabājot koptēlu. Parasti datorgrafikas mākslinieki šādas stilizētas bildes, plakātus vai mājas lapu detaļas izzīmē grafiskās programmās, tāpēc darbi izskatās laikietilpīgi, pārdomāti un daudz kvalitatīvāki. Taču man šoreiz pietiek ar tīri amatierisku pieeju - augšupielādējam izvēlēto foto un ar rīku palīdzību pieregulējam detalizāciju.

  

Pirmais rīks ŠEIT, manuprāt, ir visvienkāršākais  un vieglāk lietojamais. Zemāk pievienotie attēli ir radīti ar šī rīka palīdzību. Hmm, izskatās, ka melnbaltām bildēm īpašs šarms.

Otrs ŠEIT ir niansētāks, taču attēlu lādēšanas un pārveidošanās laiks ilgāks un nepacietīgākam lietotājam kaitinošāks.

Dalies:
Novērtē: 5 (3)
Skatīts: 517

komentāri

Esmu pret ātrajiem kredītiem

Liekas, ka mazliet par traku!

Reklāma

Bilžu rīki ir daudz un dažādi.
Šitie ir labu labie!Ko lasa citi?