Atrodi savu mantru šopavasar!

Visi visapkārt sūkstās, cik ekonomiski grūti laiki pienākuši, un ir jau ar’. Taču katrā apstāklī var atrast kaut ko sev lietderīgu. Iesaku šopavasar atrast savu mantru, ko dungot un neļaut negācijām ienākt apziņā. Mazliet traka doma, bet ... nejauši uzgāju grupas KASTA dziesmu Вокруг шум un tās piedziedājums man pēkšņi likās kā mantra.

Visi visapkārt sūkstās, cik ekonomiski grūti laiki pienākuši, un ir jau ar’. Taču katrā apstāklī var atrast kaut ko sev lietderīgu. Iesaku šopavasar atrast savu mantru, ko dungot un neļaut negācijām ienākt apziņā.

Uzziņai: Mantra ir skaņās iekodēta informācija. Jēdziens MANTRA radies no sanskrita vārdiem MAN (prāts) un TRA (atbrīvot, paplašināt). Mantras parasti tiek atkārtotas konkrēta mērķa sasniegšanai. Atkārtojot kādu mantru, sev var piesaistīt noteiktas rakstura īpašības. Mantru atkārtojot un klausoties ritmu un skanējumu, tās vibrācija, savukārt, pastiprina mūsu enerģētisko spēku, tādējādi paceļot cilvēku ļoti augstos apziņas līmeņos. Nostabilizējot prātu ar mantrām, cilvēks sāk izjust savu iekšējo spēku un pašapziņu. Tam, kas dzied mantras, sākas vīzijas jēdzienu līmenī, kļūst stiprākas jūtas un rodas vēlēšanās darboties. Mantra ir apzināti izvēlēta doma. Ja jūs citas domas aizvietosiet ar mantru, tām vairs vienkārši nebūs vietas. Mantra sastāv no pacilājošām skaņas vibrācijām.

Mazliet traka doma, bet ... nejauši uzgāju grupas KASTA dziesmu Вокруг шум un tās piedziedājums man pēkšņi likās kā mantra - Вокруг шум. Пусть так. Ни кипешуй. Всё ништяк.

http://www.youtube.com/watch?v=Yul3jsl0EsM

Dalies:
Novērtē: 0 (0)
Skatīts: 1117

komentāriKo lasa citi?