Hofbräuhaus München

Apmetoties kaut uz vienu nakti Minhenē (Vācijā), vakarpusē doties uz Hofbräuhaus München krodziņu. Tur var nobaudīt raksturīgās vācu desiņas vai pat veselu cūkas stilbu, sāļo kliņģeri un, protams, malkot bavāriešu alu no 1 litrīgiem kausiem, ko veiklie bāru puiši un meitas nēsā rokās pa 8-10 uzreiz. Masīvie koka galdi, pret kuriem pēc katra skaļi izsauktā tosta un izdzertā mēriņa smagās krūku apakšas tiek sistas ar blīkšķi, pieprasot papildinājumu. Šeit jebkura gadalaika, jebkurā parastā darbdienas vakarā var izjust Oktoberfest gaisotni.

Apmetoties kaut uz vienu nakti Minhenē (Vācijā), vakarpusē doties uz Hofbräuhaus München krodziņu.

Tur var nobaudīt raksturīgās vācu desiņas vai pat veselu cūkas stilbu, sāļo kliņģeri un, protams, malkot bavāriešu alu no 1 litrīgiem kausiem, ko veiklie bāru puiši un meitas nēsā rokās pa 8-10 uzreiz. Masīvie koka galdi, pret kuriem pēc katra skaļi izsauktā tosta un izdzertā mēriņa smagās krūku apakšas tiek sistas ar blīkšķi, pieprasot papildinājumu. Šeit jebkura gadalaika, jebkurā parastā darbdienas vakarā var izjust Oktoberfest gaisotni.

 

Sākumā varbūt mazliet traucē neparastais skaļums un ievērojamie kroga izmēri, kurus tā ar vienu skatu neaptversi. Jārēķinās, ka pasūtījumu krogus puisim nevis jāpasaka, bet drīzāk jāizkliedz, lai tiktu sadzirdēts.

Tautā šo vietu dēvē arī par Hitlera krogu, kaut gan paši īpašnieki nekādi to nepopularizē, drīzāk distancējas no šī vēsturiskā fakta, ka Ādolfs Hitlers savas darbības pirmsākumos tieši šeit rīkoja savas pirmās sapulces ar dedzīgām runām.

Vairāk par Hofbräuhaus München krogu lasīt šeit - http://www.hofbraeuhaus.de/

Dalies:
Novērtē: 0 (0)

komentāriKo lasa citi?