Komandas saliedēšanas pasākums jeb iesvētības vīna brālībā

Ja meklē kaut ko neparastu priekš maza kolektīva vai komandas pasākuma, tad tas kopš jūnija atrodams tepat Vecrīgas sirdī Jāņa sētā. Vienīgais te ir viss pa nopietno, auto un citus braucamlīdzekļus vislabāk atstāt mājās un nākamajā dienā neieplānot, piemēram, tikšanos ar klientu vai komandējumu. Tāpēc arī mēs draudzīgā pulkā uz šo pasākumu devāmies piektdienas vakarā, kā saka, drošs paliek nedrošs, neko nevar zināt ar tiem mūkiem, pagrabiem un vīniem.

Sākums gana mistisks. Jāņa sētā uzmeklējām labi pamanāmu pagrabiņu ar daudzsološu ģerboni, kurā attēlota vīna glāze un vīnogu ķekars, un uzrakstu “Secret Event”. Nokāpām pa pagraba kāpnēm un pieklauvējām pie ārdurvīm. Noskanēja slēģi un mūs sagaidīt iznāca vīrs mūka ietērpā. Apjautājies, vai mēs esam tie, kuri vēlas iestāties vīnu brālībā, veda mūs iekšā.

Ienākot bija wow efekts no noformējuma, sārtās dūmakas, kurai cauri spraucās krāsaini gaismas stari un uzreiz radīja īpašu noskaņu. Lai iestātos brālībā bija jāiziet zināms rituāls – jādegustē mūku piedāvātie seši vīni un jānosaka to sastāvdaļas – Latvijas ogas un augļi. Kā vēlāk uzzinājām, degustējamais materiāls nāk no Aizputes vīna darītavas.

Starp vīniem iespraucās arī kāda glāzīte kaut kā stiprāka, piparotāka un iekšpusē pamatīgi sildoša vai pat dedzinoša. Jāsaka, ir ko turēt. Uzkodas pieticīgas – siers un vīnogas, bet ko gan vairāk arī vajadzēja. Tā nu mēs dzīvojāmies pa pagraba istabām līdz nonācām lielākā, kur nu jau varējām piemesties sēdus uz gariem koka soliem. Nu, mēles bija gana atraisījušās, saliedēšanās notika uz goda.

Ak jā, pavisam piemirsu – mums ar kolēģiem bija iespēja pārbaudīt, kurš var ilgāk ar basām pēdām nostāvēt uz adatām. Jāsaka, ja dzeršanā varēju ar dažu labu spēkoties, tad šajā viduslaiku mocību rīka pārbaudījumā sapratu, ka esmu komandas vājākais posms.

Neskatoties uz pamatīgu, bet patīkamu reiboni, kas pavadīja, izejot gana vēlā nakts stundā pa pagrabiņa durvīm, man un Ērikam galva nākamajā dienā nemaz nesāpēja, kaut arī priecājos, ka esmu savlaicīgi atcēlusi rīta sporta treniņu. Aptaujājot pārējos komandas biedrus WhatsApp grupas čatā, konstatējām, ka visi dzīvi, veseli un priecīgi par notikušo pasākumu.

Tā ka, ja nav ideju 8-10 cilvēku lielas grupas tusiņam, “Secret Event”-am ir idejas!

Dalies:
Novērtē: 3 (5)
Skatīts: 322

komentāriKo lasa citi?