Krāsas no www.gleznot.lv

Ja Tev arī viens no vaļaspriekiem ir gleznošana, zīmēšana vai veidošana, tad iesaku iegriezties www.gleznot.lv. Manā gadījumā tika meklēta tempera. Būtiskākais kritērijs – netērēt laiku vazājoties pa mākslas piederumu bodēm un rezultātā neatrodot tieši vajadzīgos toņus, atbilstošās krāsas tūbiņas tilpumus vai arī pieņemamās cenas. Tāpēc veicu pasūtījumu šajā e-veikalā. Patīkami pārsteidza ātra atbilde uz manu e-pastu, piegāde sarunātajā laikā un vietā – vakarā tieši uz mājām bez papildus samaksas.

Ja Tev arī viens no vaļaspriekiem ir gleznošana, zīmēšana vai veidošana, tad iesaku iegriezties www.gleznot.lv . Manā gadījumā tika meklēta tempera. Būtiskākais kritērijs – netērēt laiku vazājoties pa mākslas piederumu bodēm un rezultātā neatrodot tieši vajadzīgos toņus, atbilstošās krāsas tūbiņas tilpumus vai arī pieņemamās cenas. Tāpēc veicu pasūtījumu šajā e-veikalā. Patīkami pārsteidza ātra atbilde uz manu e-pastu, piegāde sarunātajā laikā un vietā – vakarā tieši uz mājām bez papildus samaksas. Krāsas tūbiņas arī nebija nekādi piņģeroti pa 25ml, bet gan 46ml. Rezultātā saņēmumu ne tikai pasūtītās krāsas, bet arī dāvaniņu – otu maciņu. Sīkums, bet patīkami!

Vienīgā sākotnējā vilšanās, ka šajā mājas lapā nedarbojās korekti pasūtījuma forma (atvēlētajā logā nevarēja ierakstīt piegādes adresi). Citādi bija patīkami apzināties, ka šim uzņēmumam ir interese par klientu un viņa vēlmēm. Paldies, Linda!

Rezultātu var apskatīt www.iinuu.lv Portfolio sadaļā Gleznas. :)

Dalies:
Novērtē: 5 (9)
Skatīts: 3338

komentāri

Jūlija

iinuu, nu visu jau nevar vēlēties (angel)

Ance

Nu izlasot šo ieteikumu, saprotu, ka WWW.GLEZNOT.LV ir tikai priekš rīdziniekiem, kuriem, jau tā pat viss pieejams. Kad veicu pasūtītjumu un nesapratu vai tas ir izdevies, rakstīju e-pastu un vēl šodien gaidu atbildi.
Žēl, ka Latvija beidzas pie Rīgas robežas

Ēriks

Vispār jau uzņēmums ir reģistrēts Cēsīs, bet var vienoties preces saņemt Rigā. Varbūt veikalam iestājusies kāda radošā krīzē, varbūt ir kāds cits iemesls kāpēc nav atbildes.Ko lasa citi?