Lielā pavasara talka Sarkandaugavā

Pulcējamies uz Lielo Sarkandaugavas talku sestdien, 27. aprīlī plkst. 10:00, pretī Psihoneiroloģiskās slimnīcas ieejai ielas otrajā pusē, līdzi ņemot grābekļus un citus palīginstrumentus (knaibles, mazos rokas zāģus u.tml.)! Talcinieki tiks nodrošināti ar darba cimdiem. Talka norisināsies pie Sarkandaugavas vecupes krastiem, sākot no Sarkandaugavas tilta gar Tvaika ielu. Šī ir skaista, bet īpaši piesārņota vieta apkaimē. Talkas laikā ir paredzēts sakopt teritoriju gar ūdeni, savākt tur esošos atkritumus, kā arī paretināt saaugušos krūmājus, kas aizsedz skatu uz ūdeni. Savukārt Tvaika ielā pie autobusa pieturas tiks izveidots eksperimentāls dārzs, kurā tiks iesēti viengadīgi un daudzgadīgi augi – kvieši, lupīnas un saulespuķes. Tiem piemīt unikālas īpašības attīrīt piesārņoto augsni.

Pulcējamies uz Lielo Sarkandaugavas talku sestdien, 27. aprīlī plkst. 10:00, pretī Psihoneiroloģiskās slimnīcas ieejai ielas otrajā pusē, līdzi ņemot grābekļus un citus palīginstrumentus (knaibles, mazos rokas zāģus u.tml.)! Talcinieki tiks nodrošināti ar darba cimdiem.

Talka norisināsies pie Sarkandaugavas vecupes krastiem, sākot no Sarkandaugavas tilta gar Tvaika ielu. Šī ir skaista, bet īpaši piesārņota vieta apkaimē.  Talkas laikā ir paredzēts sakopt teritoriju gar ūdeni, savākt tur esošos atkritumus, kā arī paretināt saaugušos krūmājus, kas aizsedz skatu uz ūdeni. Savukārt Tvaika ielā pie autobusa pieturas tiks izveidots eksperimentāls dārzs, kurā tiks iesēti viengadīgi un daudzgadīgi augi – kvieši, lupīnas un saulespuķes. Tiem piemīt unikālas īpašības attīrīt piesārņoto augsni.

Vairāk informācijas Sarkandaugavas Attīstības biedrības mājas lapā >>>

Dalies:
Novērtē: 5 (1)
Skatīts: 311

komentāriKo lasa citi?