Pavasaris uz palodzes

Doto Fiskars garšaugu audzēšanas podiņu saņēmām dāvanā jau pagājušā gada rudenī, bet tad nebija tik lielas nostaļģijas pēc zaļuma, lai tajā kaut ko stādītu. Nu, tas brīdis ir pienācis. Kaut arī klāt pievienotā instrukcija, kas motivēja šajā 90mm platajā divu krāsu un kārtu plastmasas trauciņā stādīt veselīgus zaļumus vai garšaugus, ko piešaut ēdienam, es izvēlējos kaut ko acis priecējošu - trīs sazaļojušus narcišu sīpolus, kas grasījās jau arī ziedēt. Un īsti laikā, jo pēc tik saulaina un silta pavasara iesākuma, nu atnāca viena kārtīga ziemas diena ar vējiem, sniegiem un aukstumu. Tad nu šī mobilā saulīte uz virtuves loga palodzes ir tieši laikā.

Doto Fiskars garšaugu audzēšanas podiņu saņēmām dāvanā jau pagājušā gada rudenī, bet tad nebija tik lielas nostaļģijas pēc zaļuma, lai tajā kaut ko stādītu.  Nu, tas brīdis ir pienācis. Kaut arī klāt pievienotā instrukcija, kas motivēja šajā 90mm platajā divu krāsu un kārtu plastmasas trauciņā stādīt veselīgus zaļumus vai garšaugus, ko piešaut ēdienam, es izvēlējos kaut ko acis priecējošu - trīs sazaļojušus narcišu sīpolus, kas grasījās jau arī ziedēt. Un īsti laikā, jo pēc tik saulaina un silta pavasara iesākuma, nu atnāca viena kārtīga ziemas diena ar vējiem, sniegiem un aukstumu. Tad nu šī mobilā saulīte uz virtuves loga palodzes ir tieši laikā.

Foto: iinuu.lv

Atgriežoties pie paša Fiskars podiņa, tad tas konstruēts tā, lai stāda apūdeņošana jeb dzirdīšana notiktu ar uzsūcošā materiāla palīdzību. Respektīvi augs pats regulē, cik daudz mitruma viņam nepieciešams, no tā ūdens daudzuma, kas ieliets apakšējā traukā. Iepakojumā klāt bija pievienotas mazās augu šķērītes, kas man lieti noderēs ne tikai šī auga, bet arī istabas puķu savešanai kārtībā un atbrīvošanai no veciem, nokaltušiem stublājiem vai lapām.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāri

saulcerite

Diez kur tādi atrodami/krūzīte/.Varbūt ir redzēti,vai zinat kur pirkti.Ko lasa citi?