Vietnes flamenko deju tērpiem un kurpēm

Tā kā bija aktuāli meklēt flamenko deju tērpu un kurpes, izložņāju ne mazums tīmekļa vietņu daudz maz pazīstamās valodās. Apskatot dažādus interneta veikalus,sapratu, ka finansiāli izdevīgāks variants ir iegādāties materiālu un meklēt šuvēju tepat Latvijā. Sakarīgas skices vai piegrieznes izrādās arī nemaz nav tik viegli atrast. Rezultātā uzgāju dažas vietnes, kuras gribu ieteikt, ja arī Tev viens no vaļaspriekiem ir spāņu dejas vai dejas tērpu šūšana.

Tā kā bija aktuāli meklēt flamenko deju tērpu un kurpes, izložņāju ne mazums tīmekļa vietņu daudz maz pazīstamās valodās. Apskatot dažādus interneta veikalus, kas pamatā ir spāņu, sapratu, ka finansiāli izdevīgāks variants ir iegādāties materiālu un meklēt šuvēju tepat Latvijā. Sakarīgas skices vai piegrieznes izrādās arī nemaz nav tik viegli atrast. Turklāt apraksts par tērpa materiālu, krāsu salikumiem un to atbilstību konkrētajam flamenko dejas novirzienam paskops. Rezultātā uzgāju dažas vietnes, kuras gribu ieteikt, ja arī Tev viens no vaļaspriekiem ir spāņu dejas vai dejas tērpu šūšana.

Patika šī vietne - https://www.deflamenco.com – kur attēli ir pietiekami kvalitātīti, lai varētu saprast katra tērpa pašuvumu, turklāt blakus katram ir tērpa maza vienkāršota skice un apraksts.

   

Dažus labus variantus var noskatīt un iegādāt arī šajā vietnē - http://www.esflamenco.com . Attēli varbūt ne tik detalizēti un kvalitatīvi, vairāk orientācija uz dažādiem aksesuāriem.

   

Tērpu ieskicējumi atrodami arī šeit – http://www.colordeflamenco.com

   

Nākamais izaicinājums atrast piemērotas deju kurpes, kādas Latvijā veikalos dejotājiem nav atrodamas (pārbaudīts). Tām ir speciāla pabiezināta zole, ar pretslīdēšanas pārklājumu un gan purngalos, gan papēžos iestrādātas mazas nagliņas piesitienu izdejošanai. Kurpes parasti šūdinātas (kurpnieku roku darbs)no melnas vai krāsainas ādas vai zamša. Cenas i-veikalos no 90EUR uz augšu.

 

Klasiskais papēža augstums šādām kurpēm ir 5 cm. Formu var izvēlēties pēc labpatikas, kaut gan, manuprāt, tieši klasiskie papēži izskatās vislabāk. Turklāt jābūt uzmanīgam ar izmēriem, šajā vietnē parādīts, kā pareizi būtu jāmēra pēdas garums, lai izvēlētos pareizo lielumu - https://www.deflamenco.com/tiendaflamenco/verShoe1.jsp?cod=1394 (skat. arī „size chart”).

Lūk, vēl divi i-veikali, kur var pēc sirds patikas var izvēlēties un pasūtīt deju kurpes - http://www.flamencoexport.com/flamenco-best-sellers/flamenco-shoes.html un http://www.gallardodance.com/english.html Nu ko, plānoju izdarīt pasūtījumu un tikt pie jaunām deju kurpēm. Atsauksmes sekos.

Dalies:
Novērtē: 4 (7)

komentāri

Jūlija

A vecais labais ebay vairs nerullē? (money)

iinuu

Šajā gadījumā nē, jo ebay nav iespējas izvēlēties atbilstošo izmēru, sakombinēt vēlamo krāsu salikumu un materiālu. Turklāt, kā jau rakstīju, kurpes tiek šūtas pēc pasūtījuma, pirms tam izmērot pēdas garumu, platumu un pacēluma leņķi.

L

Gaidām atsauksmes.. Kā veicās? Vai kurpītes jau dejo?

iinuu

Nē, mīdu vēl savas vecās, flamenco kurpītes vēl ceļā no Spānijas uz Latviju (cerams). Tagad nodarbībās apgūstam tangosu, daudz piesitienu ar purngaliem un papēžiem, kurpītes ar nagliņām noderēs (bunny)

iinuu

Nu tad beidzot esmu tikusi pie flamenko kurpītēm - tādas melnas, klasiskas, zamšādas ar siksniņu, tagad tikai atliek cītīgi trenēties deju tehnikā. Izrādās nekur tālu nebija \"jāstaigā\", kurpes šuj arī tepat kaimiņos Lietuvā. Turklāt par gandrīz uz pusi izdevīgāku cenu, nekā pasūtot no Spānijas.

Jūlija

Ko tik tie leiši neprot (money)

iinuu

Nu tad beidzot esmu tikusi pie flamenko kurpītēm - tādas melnas, klasiskas, zamšādas ar siksniņu, tagad tikai atliek cītīgi trenēties deju tehnikā. Izrādās nekur tālu nebija \"jāstaigā\", kurpes šuj arī tepat kaimiņos Lietuvā. Turklāt par gandrīz uz pusi izdevīgāku cenu, nekā pasūtot no Spānijas.

Jūlija

Ko tik tie leiši neprot (money)Ko lasa citi?