Acu krāsa un krāsojums

Bieži vien dzirdēts apgalvojums, kas acis ir dvēseles spoguli. Lai šis spogulis būtu izteiksmīgs un piesaistītu uzmanību, sievietes gadiem ilgi ir izkopušas tā vizuālo izcelšanas mākslu. Šoreiz apskatīsim, kā, lietojot dekoratīvo kosmētiku, acis padarīt vēl pievilcīgākas. Taču prāta paturēsim jau daba doto – acu krāsu. Piemēri tipiskākajiem 3 acu pamattoņiem – brūnajam, zilganajam un zaļajam.

Bieži vien dzirdēts apgalvojums, kas acis ir dvēseles spoguli. Lai šis spogulis būtu izteiksmīgs un piesaistītu uzmanību, sievietes gadiem ilgi ir izkopušas tā vizuālo izcelšanas mākslu. Šoreiz apskatīsim, kā, lietojot dekoratīvo kosmētiku, acis padarīt vēl pievilcīgākas. Taču prāta paturēsim jau daba doto – acu krāsu.

Apskatīsim tipiskākos 3 acu pamattoņus – brūno, zilgano un zaļgano.

Krāsu palete brūnacainajām.


Ieteicams. Brūnās acis izskatās izteiksmīgākas, ja make-up sastāv no olīvkrāsas, bronzas, ogļu melniem, pelēcīgiem, šokolādes brūniem un violetiem krāsu toņiem.

Nav ieteicami rozā vai oranžie toņi. Jābūt uzmanīgām arī ar violetās krāsas niansēm, jo pārāk piesātinātais violetais piešķirs acs āboliem dzelteno nokrāsu.

Krāsojuma tehniskais izpildījums.
• Gaišākos toņus uzklāt uz visa plakstiņa.
• Tumšākos – sākot no ārējā acu kaktiņa uz iekšējo, izmantojot biezo otiņu priekš notušēšanas. Ar tievāku aplikatoru var uzvilkt tajā pašā virzienā smalkāku līniju.
• Ar biezās otiņas palīdzību sapludināt tumšos un gaišos toņus pie acs maliņām.

Krāsu palete zilacainajām vai pelēcīgo acu īpašniecēm.


Ieteicami bāli rozā, sudraboti, smilšu krāsas, pelēcīgi, perlamutra un ceriņkrāsas toņi.

Nav ieteicams izvēlēties pārāk „smagus” krāsu toņus kā šokolādes brūnu vai melnu. Praktiski visi zaļās krāsa toņi slikti saskaņojas ar zilajām acīm. Uzmanīgi jārīkojas ar rozā toņiem, lai nejauši neradītu saraudātu acu efektu.

Krāsojuma tehniskais izpildījums.
• Noklāt visu augšējo plakstiņu ar gaišu vai spīdīgu acu ēnu.
• Posmā no skropstu augšanas līnijas līdz acs ielokam uzklāt lavandas toni un notušēt ar lielo otiņu.
• Virzienā no plakstiņa vidus līdz ārējām acs stūrītim iekrāsot bāli rozā acu ēnu burta V formā.
• Akcentēt acs kontūru ar acs kontūrzīmuļa palīdzību, piemēram, piesātināti zilu.

Padoms. Interesants efekts veidojas, ja apakšējā acs plakstiņa kontūru iezīmē ar zelta zīmuli, bet uz augšējā plakstiņa uzklāj violetu toni.


Krāsu palete zaļganu acu īpašniecēm.


Ieteicams eksperimentēt ar brūnganajiem, tumši zaļajiem un zeltītajiem toņiem. Persiku krāsa un gaiši brūnganā derēs kā pamattonis, uz kura labi izskatīsies tumšie akcentējumi – plūmju tumšais un vara tonis.

Nav ieteicama zilā krāsa, tās visa toņu gamma un sudrabotais.

Krāsojuma tehniskais izpildījums.
• Noklāt augšējo plakstiņu ar gaišo pamatkrāsu.
• Virsū noklāt persiku vai pelēkbrūnu acu ēnu un izpludināt.
• Noklāt ar daudz tumšākām acu ēnām posmu no skropstu augšanas līnijas līdz acs ielokam.
• Akcentēt acs kontūru ar tumši brūnu kontūrzīmuli.


Izmantotais avots -
www.alvamedia.ru/n34039.html

Dalies:
Novērtē: 4 (21)
Skatīts: 9816

komentāri

Jūlija

Būtu lietderīgi piebilst, ka gadījumā, ja zaļacainai skaistulei ir tumši mati, tad plūmju tumšais un vara tonis var dot iekaisušo acu iespaidu (alarm).
Pilnīgi piekrītu tam, ka zaļacainām dāmām nemaz nepiestāv zilie toni - izskatās pēc padomju laika sliktākajiem piemēriem (no)Ko lasa citi?