PROPELLER ISLAND projekts – savdabīgā viesnīca CITY LODGE

Vācu mākslinieks Lars Štrošens, kas par savu segvārdus izmanto - „sala ar propelleri”, berlīniešiem un Berlīnes apmeklētājiem par prieku izveidojis savdabīgu, bet funkcionālu mākslas objektu – viesnīcu CITY LODGE. Katrai istabai šeit ir sava koncepcija, savs nosaukums un neatkārtojams oriģināls iekārtojums. Viesnīca uz tās apmeklētājiem atstāj sirreālu iespaidu, jo kā gan citādi varētu uztvert istabas vidū lidojošu gultu, mēbeles novietotās uz griestiem, guļamvietas zārku formā u.tml. un tā joprojām.

Vācu mākslinieks Lars Štrošens (Lars Stroschen), kas par savu segvārdus izmanto - „sala ar propelleri”, berlīniešiem un Berlīnes apmeklētājiem par prieku izveidojis savdabīgu, bet funkcionālu mākslas objektu – viesnīcu CITY LODGE. Katrai istabai šeit ir sava koncepcija, savs nosaukums un neatkārtojams oriģināls iekārtojums. Viesnīca uz tās apmeklētājiem atstāj sirreālu iespaidu, jo kā gan citādi varētu uztvert istabas vidū lidojošu gultu, mēbeles novietotās uz griestiem, guļamvietas zārku formā u.tml. un tā joprojām.

 

Lūk, mazs ieskats dažās no viesnīcas CITY LODGE izīrējamām istabiņām.

 

Istabas Symbol Room sienas sastāv no melnbalti krāsotiem koka plašu kvadrātiem, uz kuriem attēloti dažādi simboli. Šeit noteikti jāaizdomājas par zīmēm un to simbolismu, kā tas iespaido mūsu dzīvi. Un vielas pārdomām pietiekoši – kopumā izvietotas 300 zīmes.

Ačgārnā istaba „Upside Down, kur it kā jāguļ ērti iekārtotās griestu nišās, jo visas mēbeles ir novietotas uz griestiem. Viesnīcā vienīgā četrvietīgā istaba.

 

Istabā Gruftvar gulēt tur novietotos zārkos vai zemāk esošajā labirintā. Istaba tiem, kas nevar sagaidīt to brīdi, kad varēs atgulties mīksti izpolsterētā koka kastē. Viesnīcas bukletiņā piedāvājumā ir iespēja gulēt gan ar aizvērtu, gan atvērtu zārka vāku. :)

Istaba ar visām labierīcībām - Padded Cell no augšas līdz lejai apstiepta ar ādu zaļā krāsā. Šeit var sadzirdēt ne tikai elpošanu , bet arī paša sirdspukstus.

 

Istaba Space-Cube– spilgti zila gaisma, balkons un savdabīgs gultas mehānisms. Vai mēs gulēsim kopā vai dažādās gultās? – šādu lēmumu var pieņemt pašā pēdējā mirklī un, iedarbinot mehānismu, giljotīnai līdzīgs asmens pāršķels gultu divās daļās.

Istaba Wrapped drīzāk atgādina katakombas. Sienas te gāžas katra uz savu pusi.

 

Flying Bed– istaba ar slīpi iebūvētu grīdu, kas ļauj panākt efektu, ka vecmāmiņas laika gulta levitē gaisā.

Istabas Freedom nosaukumu laikam izsaka mākslinieciskais caurums sienā. Pamatideja ir bēgšana no istabiņas, kas iekārtota līdzīgi cietumnieka kamerai, tikai izmantoti dzīvespriecīgie dzeltenie toņi kombinācijā ar brūno. Izlienot pa caurumu var nokļūt uz balkona ar lietussargu.

Tās ir tikai 8 istabas no 45. Nu tā, kuru izvēlēsimies? Interesentiem griezties - Paulsborner Str. 10, 10709 Berlin :)

Sīkāk par projektu - http://www.propeller-island.com

Dalies:
Novērtē: 5 (3)

komentāri

gerda

Interesants atklājums! (good) Taču nakšņot šādā istabā laikam nebūs diez cik patīkami, mierigi. Ja gadās - mebeles gāžas no griestiem virsū. (alarm)

Ēriks

Varu tikai iedomāties, kādas un kā izpaužas brokastis :D

Jūlija

Ak, Dievs... Mana murgu viesnīca (scream) Pat ja kāds piemaksās - nenaksņošu!!! (no)Ko lasa citi?