Latbema akcija – gribējās gan :(

Nepaspējis vēl apvaicāties par dienu, kad varētu piekāpt ciemos, meistars pārtrauca, bilstot – redz, akcija attiecas, ja mašīnai līdz tehniskai atlikušas 2 nedēļas vai pagājušas kopš tā. Pie tam mašīnai jābūt ne vecākai par 15 gadiem. Šutumā mēģināju iebilst, ka redz web lapā lasāma pilnīgi cita informācija. Mana piebilde meistaram nešķita saistoša, kā būtisku argumentu minot, ka viņam no šīs akcijas nenāk nekas pie algas. Nu bāc!

Kāds piektdienas rīts sākās ar patīkamu ziņu e-pastā, spama izskatā, ka "Latbema" sākusi labot arī VOLVO spēkratus. Tā bija laba ziņa, ņemot vērā to, ka pirms nedēļas Tehniskajā apskatē tika konstatēta – brīvkustība šķērsstabilizatora atsaišu šarnīros. Nodomāju, nez kā šie zināja, ka man ir VOLVO. Pēc neilgas prātošanas, atcerējos ar šo e-pastu esmu reģistrējies volvoclub.lv. Nu neko, krīze, kā kurš māk, tā pelnās.

Jāteic, līdz šim par "Latbemu" neesmu dzirdējis nedz labu, nedz sliktu. Īsi sakot, līdz pat liktenīgai spama vēstulei biju pārliecināts, ka tur labo tikai BMW. Tā nu redz dzīvē iegrozījās, ka iepriekšējais serviss, ar kuru biju ļoti apmierināts ("Adra") tagadējam, krīzes nomāktam maciņam kļuvis par dārgu. Nu, varbūt ne tik dārgs, kā autorizētais VOLVO serviss, bet tomēr 16Ls/ stundā + PVN kļuva nopietns arguments, lai meklēt alternatīvas. "Latbema" izskatījās viena no tām. Būdams interneta laikmeta aktīvs lietotājs (lasi – pingvīns), rūpīgi izpētīju augstāk minētā kantora web lapu. Viss bija labi un saprotami izklāstīts. Gan tas, ka šamie labo VOLVO, gan tas, ka kopš 1. septembra ir akcija:

"No 1.09.2009 līdz 1.12.2009 autocentra LATBEMA servisā piedāvājam unikālu iespēju:
iegādājoties jaunas rezerves daļas par parasto cenu - servisa darbs to uzstādīšanai būs bez maksas.
Šīs piedāvājums attiecas uz visiem VOLVO modeļiem, bez noskrējiena un izlaiduma gada ierobežojuma.
"

Zvanu. Izklāstīju savu vēlmi attiecībā uz remontu un norādīju uz akciju. Nepaspējis vēl apvaicāties par dienu, kad varētu piekāpt ciemos, meistars pārtrauca, bilstot – redz, akcija attiecas, ja mašīnai līdz tehniskai apskatei atlikušas 2 nedēļas vai pagājušas kopš tā. Pie tam mašīnai jābūt ne vecākai par 15 gadiem. Šutumā mēģināju iebilst, ka redz web lapā lasāma pilnīgi cita informācija. Mana piebilde meistaram nešķita saistoša, kā būtisku argumentu minot, ka viņam no šīs akcijas nenāk nekas pie algas. Nu bāc!

Kārtības labad apvaicājos – cik tad nāktos „bez akcijas”? Cenas gan izklausījās ok. Šarnīrs ~ 15Ls un darbs 6Ls par katru. Grūti tagad pateikt, vai tas bija ar vai bez PVN. Bet, ņemot vērā visu iepriekš minēto, man neradās pārliecība, ka šāda „čakarēšana” neizpaudīsies arī turpmāk.

Zīmīga saruna pirms dažām dienām bija ar paziņu, kuram pieder auto detaļu veikals. Uz manu sajūsmas pilno stāstījumu par "Latbemas" akciju, šais noprasīja - tiešām tici, ka kaut kas mēdz būt par velti? Nu, nodomāju – krīze, vajag klientus. Kāpēc ne? Nekā... arī detaļas, izrādījās ar 100% uzcenojumu.

Epilogs

Vot, ko es toč nesaprotu – nu kā tā var tik brutāli čakarēt klientus?! Vai tiešām to klientu ir tik ļoti daudz? Un arī to – kā tas nākas, ka labie kantori aiziet uz grunti, bet šitādi čakarētāji – zeļ un plaukst? Secinājums – krīze autoservisos vēl nav nonākusi :)

Raksts papildināts 2009-10-14

Šovakar pie iinuu griezās „Latbema” servisa vadītājs Andris Miemis, lai noskaidrotu, kura meistara dēļ ir radušās šāda veida sūdzības. Savā e-pastā viņš apgalvoja, ka akcija tiešām ir spēkā un bezmaksas darba veikšana attiecināma uz visiem VOLVO modeļiem, bez noskrējiena un izlaiduma gada ierobežojuma. Ierobežojumi šobrīd attiecas tikai uz BMW un Mercedes.

Servisa vadītājs savā e-pastā piedāvāja veikt pārrēķinu un atgriezt visu pārmaksāto naudu, kas iztērēta labojot auto pēc standarta izcenojumiem, t.i., bez akcijas noteikumiem. Nu ko, patīkami apzināties, ka kāds šajā uzņēmumā domā par uzņēmuma reputāciju un spēj normāli komunikēt ar klientu.

Dalies:
Novērtē: 0 (0)
Skatīts: 2331

komentāri

cyxob

maņ pa parostū postu itys spams atgō. un draugam ari. obeji volvo īpašnīki. kur itī cyukas DB nūspārušs, vot tys ir jautojums :(

Jūlija

Kam krīze, kam papildus iespēja uzvārīties (money), sanāk tā...

PUIKA

ES LATBEMĀ LABOJU MERSI-APČAKARĒJA UN NOPLĒSA! NE JAU TAJĀ ZIŅĀ,KA MAN NEBŪTU NAUDAS,BET TAJĀ,KA TAI AKCIJAS REKLĀMAI VAR TICĒT VĒL MAZĀK,KĀ MŪSU VALDĪBAI! OTRĀ DIENĀ PĒC LATBEMAS,NEJAUŠI APSKATĪJU SAVU JAUNO PIEKARI-UN ATRADU,KA PIĻŅIKS JAU CAURS!

cyxob

maņ pa parostū postu itys spams atgō. un draugam ari. obeji volvo īpašnīki. kur itī cyukas DB nūspārušs, vot tys ir jautojums :(

PUIKA

ES LATBEMĀ LABOJU MERSI-APČAKARĒJA UN NOPLĒSA! NE JAU TAJĀ ZIŅĀ,KA MAN NEBŪTU NAUDAS,BET TAJĀ,KA TAI AKCIJAS REKLĀMAI VAR TICĒT VĒL MAZĀK,KĀ MŪSU VALDĪBAI! OTRĀ DIENĀ PĒC LATBEMAS,NEJAUŠI APSKATĪJU SAVU JAUNO PIEKARI-UN ATRADU,KA PIĻŅIKS JAU CAURS!Ko lasa citi?