„Nopietns” sadarbības piedāvājums

Parasta darba diena ofisā – telefona zvani, e-pasti, pārrunas u.tml. Te uz kopējo biroja e-pastu saņemam „nopietnu” sadarbības piedāvājumu no kompānijas TV3. No pirmā acu uzmetiena – kārtējais SPAM un jau gribu izdzēst. Taču oficiālais paraksts ar kontaktinformāciju un statistikas dati tomēr lika domāt, ka nē – „mērķtiecīgi” sūtīts sadarbības piedāvājums. Tikai rakstības stils galīgi samulsināja un zināmā mērā sagrāva priekšstatu par TV3 kā respektablu, radošu un nopietnu kompāniju.

Parasta darba diena ofisā – telefona zvani, e-pasti, pārrunas u.tml. Te uz kopējo biroja e-pastu (informāciju saņem un redz visi uzņēmuma darbinieki) saņemam „nopietnu” sadarbības piedāvājumu no kompānijas TV3. No pirmā acu uzmetiena – kārtējais SPAM un jau gribu izdzēst. Taču oficiālais paraksts ar kontaktinformāciju un statistikas dati tomēr lika domāt, ka nē – „mērķtiecīgi” sūtīts sadarbības piedāvājums. Tikai rakstības stils galīgi samulsināja un zināmā mērā sagrāva priekšstatu par TV3 kā respektablu, radošu un nopietnu kompāniju.

Biju pamatīgi pārsteigta par priekšlikumu nevis satikties, lai pārrunātu sadarbības iespējas, bet gan „uzprasīšanās uz pļāpu” un „pie tam .. smukas atlaides”. Turklāt e-pasts atgādina tā saucamo „balto vārsmu” no modernistu dzejas – nevienas pieturzīmes, mīkstinājuma un garumzīmes. Neskatoties uz apkārt notiekošo, tomēr nebiju iedomājusies, ka valstī jau atcelta oficiālā latviešu literārā valoda.

„Mērķtiecīga” sadarbības piedāvājuma iespaidu atstāja arī tā vienkārša nosūtīšana uz info e-pastu bez Subject un adresēšanas kādam. Ierasta prakse tomēr ir tāda, ka vispirms noskaidro atbildīgās personas vārdu un amatu pie kā vēršas (ja jau ir noskaidrots e-pasts). Šāds sadarbības piedāvājums izraisīja kolēģos, kuri dien dienā strādā ar klientiem un gatavo sadarbības piedāvājumus, pamatīgu uzjautrināšanās vilni. Nu ko, labs atslodzes brīdis dienas vidū.

Vai arī cienījamā TV3 Sales manager gribējusi parādīt sevi pārāk radoši? :)

Papriecājieties arī jūs -

 

Dalies:
Novērtē: 4 (4)
Skatīts: 6737

komentāri

James

Bet varbūt mēs kko ne tā saprotam un darām nepareizi? :D

Jūlija

Varbūt konkurenti \"uzdarbojušies\"? (grumble)

x-is

Njā.. lēts darbaspēks protams ir labi, bet nekompetents un paviršs - nav labi..

Ēriks

Toties TV3 mājaslapā ir anketa, kur nevis tiek jautājs bet apgalvots :).
Piemēram: „TV3” vadības stils ir lielisks, „TV3” nākotnes vīzijas ir vērtīgas, „TV3” strādā laba darbinieku komanda.
Jāteic - ar parškiriku tur ir viss kārtībā (sunglasses)

Grostons

Arī no TV3 lapas:
Pēc sarunas vai tikšanās ar Anitu, jums nekad nebūs slikts noskaņojums vai vilšanās. Viņa vienmēr smaida un to iesaka darīt arī citiem, jo tā skats uz dzīvi un cilvēkiem būs pulka pozitīvāks. Anitas stiprākā puse ir radoši, efektīvi un aizraujoši reklāmas risinājumi MTG interneta portālos, kas neatsāj vienaldzīgu ne vienu.
Turpat aplūkojama arī viņas foto :)

gerda

Nu nevajadzēja jau par Anitas blondumu visai pasaulei izbazūnēt! (stupid) Kaut gan VIASATā strādā interesanti konsultanti. piezvanīja kādu dienu uz darba numuru, piedāvāja digitālo televīziju. Pēc stāstījuma ieinteresējos, jo apriebušies esošie TV pakalpojumu sniedzeji, domaju pāriet. Kad lūdzu atsūtīt kādu info man uz meilu, teica, lai eju uz viņu mājas lapu. Nu OK, atbildeju, ka apskatishos. Konsultante teica, ka pārzvanīšot piektdien, vai būšu izlemusi par viņu piedāvājumu, bet ... visu dienu un arī vēlāk zvans no viņiem neatskanēja. Sajutos kā nevajadzīgs klients šai kompānijai. (worry)

Jūlija

Man atkal vienreiz VIASAT piezvanīja uz mobilo. Godīgi sakot, baigi tracina visas tās reklamas (gan SMS, gan jau īpaši zvani) uz privāto telefonu (jealous) Kur viņi ņem tos numurus? Visstulbākā atbilde, ko jebkad biju dzirdējusi: \"Mūsu sistēma izveidoja nejaušu ciparu kombināciju...\" Come on!!! (bad)

Fanis

Cirks :)Ko lasa citi?