Piektdienas vērojums. Santehniķi

Nenoaujot zābakus, apstaigāja nesildošos radiatoru, apčamdīja, pūloties sataustīt kaut kripatiņu siltuma, taču nekā. Pēc zināmas neveiksmes, mēģinot iestāstīt, ka viss šeit ir nepareizi, un ka varētu nomaina slēgumu (un vēlams norēķinoties naļikā), nonāca pie atziņas, ka varētu nomainīt starpsavienojumu.

Kārtējais piektdienas vērojums :)
Saistībā ar siltumapgādes traucējumiem, apsaimniekotājs atsūtīja divus santehniķus. Abi krievi. Viens, tas kurš Rūdis, vīrs spēka gados, acīmredzot izkritis no aprites krīzes gados, neslēpa savu neapmierinātību ar patreizējo amatu, tomēr viesa zināmas cerības. Šāda ilūzija strauji sašķobījās brīdī, kad piedāvāja problēmu risināt invazīvi, t.i. izjaukt un paskatīties. Otrs, kura vārdu tā arī neuzzināju, vīrelis pirmspensijas vecumā, lai arī latviski pat nesaprata, toties atšķirībā no pirmā, ar dzīvi bija apmierināts.

Nenoaujot zābakus, apstaigāja nesildošos radiatoru, apčamdīja, pūloties sataustīt kaut kripatiņu siltuma, taču nekā. Pēc zināmas neveiksmes, mēģinot iestāstīt, ka viss šeit ir nepareizi, un ka varētu nomaina slēgumu (un vēlams norēķinoties naļikā), nonāca pie atziņas, ka varētu nomainīt starpsavienojumu. Aizbildinoties, ka šodien tad laikam nē un, ka diena drīz beigsies, raitā solī devās prom. Kādu laiku šos vēl varēja manīt jautri čalojot ar kādu kalsnu vīru pie paveca Audi ar atvēru motora pārsegu. Pulkstenis rādīja 11:30.

Citi piektdienas vērojumi

Dalies:
Novērtē: 0 (0)

komentāriKo lasa citi?