Pašdarināta lampiņu virtene

Šādas pašdarinātas lampiņu virtenes noder gan Ziemassvētku noskaņas radīšanai, gan telpas dekorēšanai un rāmai izgaismošanai krēslas stundās.

Šādas pašdarinātas lampiņu virtenes noder gan Ziemassvētku noskaņas radīšanai, gan telpas dekorēšanai un rāmai izgaismošanai krēslas stundās.

Pagatavošanai nepieciešams:

·         vienkrāsainu 20 lampiņu virtene;

·         20 apaļas formas baloni;

·         četru krāsu kokvilnas diegi;

·         PVA līme;

·         adatiņa.

Piepūšam 20 baloniņus tik lielus, cik esam iedomājuši dekora elementus, piemēram, 5-6 cm diametrā. Iesaku vismaz pāris sagatavot rezervē. Atšķaidām PVA līmi ar ūdeni nelielā daudzumā un izmērcējam diegu, kuru vēlāk uztinam dažādos virzienos uz balona. Diegiem aptītos baloniņus sakaram žāvēties uz vienu nakti. Šim nolūkam biju okupējusi vannas istabu.

Nākamajā dienā ar adatiņu uzmanīgi pārspridzinām baloniņus un izvelkam no jau sastīvējušā diegu kupola. Piekarinām lampiņu virteni un uz katras lampiņas piestiprinām diegu apvalkus dažādās krāsās.

Dalies:
Novērtē: 5 (89)
Skatīts: 17616

komentāri

Žanete

Sveika,
man ir jautājums vai nav grūti ievietot spuldzītes iekšā krāsainajos ietvaros? Manis nopirktās spuldzītes ir diezgan palielas (ne led, bet parastās).

iinuu

Sveika, Žanete! Tām ar līmi sastindzinātām diegu bumbām ir iespējams uztaisīt tik lielus caurumus, cik vajag spuldzīšu ievietošanai. Tikai jāskatās, lai turētos un vēlāk nekristu nost.

Alise

skaistas bumbas

pirdiens

am daudz iamaksas ja,a kadas spuldzes japerk?

kiki

led spuldzītēm jābūt lai nekarst!

Daiga

a kur nesezonā var iegadaties lampinjas ar (līdz) 30 spuldzitem?

LAURA

mani ari interese 30 lampinas, bet laikam neviens jau neatklās

inese

Labdien, man interesē kādu PVA līmi izmantojāt un kādās proporcijās jaucāt kopā ar ūdeni?
Ja iespējams varbut foto varat atsutit limes pudelitei, jo parasto valto limi kas gramatnicas pardodas nekas neizdevās:(

iinuu
inese

Izmantoju parastu biroja PVA līmi. Ražotāju neatceros, bet pēc konsistences bija pabieza. Ūdeni pievienot pavisam nedaudz, galvenais, lai diegs būtu labi apmērcēts tajā. Ja ir kokvilnas diegi, tad ar PVA līmi labi turēsies.Ko lasa citi?