Par ko sapņo vīrieši?

Izrādās atbildēt uz šo jautājumu mēģinājuši kādas reklāmas kampaņas veidotāji. Reklāma bija paredzēta itāļu apģērbu zīmola Meltin' Pot popularizēšanai, tā vadmotīvs ir «Es sapņoju. Es eksistēju» (I dream. I am.). Aplūkosim dažas lielformāta reklāmas apdrukas!

Izrādās atbildēt uz šo jautājumu mēģinājuši kādas reklāmas kampaņas veidotāji. Reklāma bija paredzēta itāļu apģērbu zīmola Meltin' Pot (http://www.meltinpot.com) popularizēšanai, tā vadmotīvs ir «Es sapņoju. Es eksistēju» (I dream. I am.). Aplūkosim dažas lielformāta reklāmas apdrukas!

 

Šī reklāmas kampaņa vīriešu džinsu modeļiem nāca klajā pagājušajā gadā un piesaistīja daudzu patērētāju uzmanību. Šogad atkal reklāmas plakātos blakus džinsu biksēm ģērbtiem skaistiem modeļiem rēgojas divi mošķi.

 

Latvijā Meltin' Pot zīmola vīriešu un sieviešu džinsus var iegādāties Peek & Cloppenburg (t/c Riga Plaza) veikalā.

Dalies:
Novērtē: 1 (2)
Skatīts: 2310

komentāri

Jūlija

Vai šī ir apmaksāta reklāma? (money)

iinuu

Nē, šodien uz darbu vēl braucu ar daudzvietīgo mersi, nevis ar personīgo jaunāko Mazda6 modeli (gangster_she)

Jūlija

Nu cool! Daži mirstīgie brauc ar Mazdu 6, iinuu brauc ar personīgo daudzvietīgo Mersi (gangster_he). Varu te apsesties, varu tur... (sunglasses)

P.S. Ērik, man jau šķiet iinuu tev tikko uzbrauca (driver) (angel)

zirgpirdene

nesapratu kas pie velna tas ir!

a

vot tas ir latvietis tipiskais ! brauc ar daudzvietīgo, bet OBLIGĀTI tas ir mersis un nevis škoda !!!!!! Cik % mums ir merši sabiedriskajā :))))
ui ku labi būtu, ja būtu arī PORSHE daudzvietīgie.... kādas runas panestos!!!!Ko lasa citi?