Vizuālās reklāmas ar Hitleru

Harizma ir milzīgs spēks, kura iespaids var turpināties arī pēc personības nāves. Tā arī var vērtēt vairāku reklāmas kompāniju lēmumu izmantot Hitlera tēlu savām reklāmām. Protams, šīs reklāmas nepalika nepamanītas un pat sacēla sašutuma un protesta vilni dažos sabiedrības slāņos. Tika pieprasīts tās aizliegt, nomainīt, notušēt. Lūk, dažas no tām, vērtējiet paši!

Harizma ir milzīgs spēks, kura iespaids var turpināties arī pēc personības nāves. Tā arī var vērtēt vairāku reklāmas kompāniju lēmumu izmantot Hitlera tēlu savām reklāmām. Protams, šīs reklāmas nepalika nepamanītas un pat sacēla sašutuma un protesta vilni dažos sabiedrības slāņos. Tika pieprasīts tās aizliegt, nomainīt, notušēt. Lūk, dažas no tām, vērtējiet paši!Vides reklāma Bulgārijas pilsētā Sofijā 2009.gada aprīlī ar palielinātu pastmarkas reprodukciju un saukli „Viņi runā, jūs klausieties!”Jaunzēlandē 2007.gadā picas reklāmas plakātu rotāja Hitlera tēls un viņa citāts: „Ir iespējams likt cilvēkiem noticēt, ka debesis ir ELLE.”


Reklāmas plakāts Brazīlijā ar Hitlera portretu, kas izlikts no cigaretēm.Interneta aptiekas Doc Morris prezervatīvu reklāma Vācijā.

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

Jūlija

Es tomēr stingri uzskatu, ka jābūt zināmām robežām un lietām, kuras pārkāpt nedrīkst (police)

Ēriks

Īsti nesaprotu, kuras robežas tad tiek pārkāptas un vai daža laba \"mūsdienu\" politiķa tēls nebūtu tikpat nevēlams? Ja tā padomā, cik daudzi ir \"represēti\" uz Īriju un cik daudz salauztu un šķirtu ģimeņu viņu darbības rezultātā? Nu jā, formāts atšķiras.. (read)

Jūlija

Es te pat ne par formātu runāju, bet gan par to, ka es esmu pret mīnusa zīmes izmantošanu un popularizēšanu (zorro)

Ēriks

Varbūt reklāmas veidotājiem tas bija pozitīvais tēls :D

Jūlija

(puzzled)

Jūlija

Es te pat ne par formātu runāju, bet gan par to, ka es esmu pret mīnusa zīmes izmantošanu un popularizēšanu (zorro)

Ēriks

Varbūt reklāmas veidotājiem tas bija pozitīvais tēls :DKo lasa citi?