Draudzēšanās vietņu vērtējums

Plašākā Latvijas sociāli aktīvās grupas datu bāze, turklāt pārsvarā ar lietotāju īstajiem vārdiem, uzvārdiem, dzimšanas datumiem, atrašanās vietu, reālu fotogrāfiju (neskaitot dažus viltus profilus) un iespējām uz sociālo atklāsmi – fotoalbums, dienasgrāmata, viesu grāmata, draugu loks, intereses u.tml. Portāls, kas nemitīgi attīstās, priecējot tā lietotājus ar aizvien jaunām „spēļmantiņām”.

Plašākā Latvijas sociāli aktīvās grupas datu bāze, turklāt pārsvarā ar lietotāju īstajiem vārdiem, uzvārdiem, dzimšanas datumiem, atrašanās vietu, reālu fotogrāfiju (neskaitot dažus viltus profilus) un iespējām uz sociālo atklāsmi – fotoalbums, dienasgrāmata, viesu grāmata, draugu loks, intereses u.tml. Portāls, kas nemitīgi attīstās, priecējot tā lietotājus ar aizvien jaunām „spēļmantiņām” (pat, ja par tām jāiemaksā kādi Ls0,35).

Subjektīvais vērtējums:

Neviens, kas sastapts ticis, nezudīs ne mūžam :) - zināma “adresīšu” krātuve. Ja kādu neklātienē jāsatiek un viņš ir tavos draugos, tad zini, ka agri vai vēlu satusēs. Arī labs atgādinājums - darba steigā nepalaist garām kādu apsveicamo, kādu jubileju. Mīļākās sadaļas „Ceļojumi”, „Galerijas”, „Brain”.


Forums “sviests”- ne vienas sakarīgas diskusijas.

 

Cik atceros, pirmais portāls, kas piedāvāja e-mail un mobilo īsziņu sūtīšanu no interneta. Ar to savā laikā iegūstot auditoriju. Ones draugi radās daudz vēlāk.

Subjektīvais vērtējums:

Ones draugus pamatā izskatās iecienījusi tieši krievvalodīgā publika. Laikam arī tā spilgtuma, raibuma, dažādo skinu un atklāto foto dēļ (kas pa lielākai daļai tomēr ir oriģinālie). Acis mirdz no sirsniņām, naudiņām, kas nāk kā vērtējums fotogrāfijai, topiem un supertopiem.


Izrādīšanās portāls – kuram krutāka beibe, vāģis, jahta, lielāki musīši, pupi u.tml.

 

E-pastiņš un plus iepazīšanās lapa. Tieši priekš „pavieglas” iepazīšanās, nevis draugu un paziņu loka veidošanai. Profili tikai ar segvārdiem jeb nikiem, praktiski reti kura reāla bilde – pamatā kopētas no interneta.

Subjektīvais vērtējums:

Īstā vieta, kur saņemt sajūsmas pilnus saucienus un komplimentus par savu svaigāko, pikantāko vai šarmantāko foto. Apjūsmošanas izslāpušie uz priekšu! :)

 


Iespaids – nogribējušos turku un citu ārzemnieku tusiņa vieta, kur pietiek ar frāzēm „sweet”, „sex”, „nice lady” u. tml.

 

Portāls, kas rullēja, rullēja, bet neaizrullēja plašākai publikai.

Subjektīvais vērtējums:

Sentiments. Bijušo klasesbiedru vai studiju biedru tikšanās vietā. Nē, drīzāk tāda kā “atmiņu klade”, kuras jaunībā aizgūtnēm rakstījām, pildījām viens otram.

 

Nav forši, ka kāds tevi iereģistrē tev pašam negribot. Publikas pārklājas – reti kurš ir mācījies tikai vienā mācību iestādē. Dažas skolotājas reģistrējas pie saviem absolventiem, beidzējiem nekā savā reālajā klasē.

Dalies:
Novērtē: 4 (11)
Skatīts: 3196

komentāri

x-is

Ko ta facebook.com neiekļāvi? :)

Kristina

Un kopejais rezume ir tads: saista visus sos portalus naudas pelnishana :). Bet tas jau ir logiski.
Un starp citu, draugiem.lv, tagad promate savas iepazisanas (pieludzejs, ja nemaldos - ta sauca), kas ari, manuprat, driz parvertisies no pieklajiga portala uz sekss kontaktiem,kas jau ir pamanama tendence!

ida

un vēl boomtime un vēl daudzus citus, kas mums tagad ir!

ithink.lv

orb.lv šai sarakstā pienāktos vieta.

ievux_89

shai sarakstā vareetu ieķļaut arī face.lv ; orb.lv ; un tagad arii portaalu www.boomtime.lv , jo mana mamma seezh tur caru diennakti :D

Jūlija

Tiešām žēl, ka nav aprakstīts facebook.com, jo manuprāt tas ir viens no vissakarīgākajiem portāliem.
Es, pirms jau laba laika, izdzēsu savu profilu no one.lv, jo apnika visādi dīvaini piedāvājumi. Pluss, es uzskatu, ka šīs portāls ir Nr. 1 naudas "kačāšanas" ziņā.

James

No pieminētajiem portāliem izmantoju tikai vienu - draugiem.lv, kuru uzskatu par veiksmīgāko interneta komercijas projektu Latvijā. Tas ne tikai nes tā īpašniekiem ievērojamu peļņu, bet, manuprāt, ir arī ļoti vērtīgs sabiedrībai - tas veicina cilvēku komunikāciju, viedokļu izteikšanu utt. Teiksim, ja nebūtu draugiem.lv portāla, tad, man personiski, būtu pazudis kontakts ar ļoti daudziem cilvēkiem, ar kuriem es negribētu to zaudēt.Ko lasa citi?