Rīgas Centrāltirgus vēstis

Toties gaļas paviljonā gardēži acis var mielot ar pleznaino, pēkšķošo radījumu (pīļu un zosu) olām. Zosu ola - 1 EUR gabalā. Dabonami arī minētie radījumi atdzesētā izskatā. Redzējās divi tirgotāji viens otram pretī, tiesa gan otram tā produkcija jau bija uz beigām. Turpat trušu liemenīši.

Parādījušās Igaunijas vēdzeles un kalmāri. Cena 2.5 EUR (gan jau gabalā). Dabonami arī mazāka izmēra un necilāka paskata kalmāriņi. Tādi kā svaigi ienākušies foreļu ikri. Ar skatu biju tā aizgrābts, ka cenas varbūt arī skatījos, tagad vairs neatceros. Laša (Norvēģijas) gabals pagriešanai uz maizes nopērkams cenu amplitūdā no 15 līdz 18 EUR. Manījās arī foreles no Somijas dīķiem.

Iļģuciema alus lete paplašinājusi alus sortiment' ar savu produkciju, pārsvarā ar aliem, kuriem piejaukts kāds smeķis. Turpat dabonams arī cukurbiešu cukurs 2 kg fasējumā pa 1.79 EUR. Toties vairs nav atronams Brālis. No ierastās mantas izvēle nebija liela, nācās palikt pie Iļģuciema Extra gaišā pa 4.40 EUR par 2 litriem. Dārzeņu paviljonā meklējams Labietis un tam blakus vēl (vai jau) tukša stāv Alus bodīte.

Toties gaļas paviljonā gardēži acis var mielot ar pleznaino, pēkšķošo radījumu (pīļu un zosu) olām. Zosu ola -  1 EUR gabalā. Dabonami arī minētie radījumi atdzesētā izskatā. Redzējās divi tirgotāji viens otram pretī, tiesa gan otram tā produkcija jau bija uz beigām. Turpat trušu liemenīši.

Pamanīta agrāk neredzēta siera bode ar visādiem nedzirdētiem sieriem, meklējiet dārzeņu paviljona vienā no malām. Ja smeķē rozīnes, der aci uzmest Uzbeku letei. Saimeniecēm jāņem vērā, ka tur rozīnes ir ar kātiņiem, līdz ar to, pirms tās likt kādā kulinārijas izstrādājumā, būs jāveic attīrīšanas darbs.

Ārā čum un mudž ar zemenēm. Nez' no kurienes tās te saaugušas. Cena ~ 1.90 EUR (ej nu zini par kādu apjomu, gan jau ka par 100 gramiem).

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāriKo lasa citi?