Dreamflash Riga 2015 Bastejkalnā

Šāds burbuļošanās pasākums izrādās notiek jau piekto gadu pēc kārtas. Lieli un mazi pulcējas ar dažādiem tilpumiem ziepjūdens un pūš lielākus un mazākus ziepju burbuļus. Pēc pulcēšanās Bastejkalnā seko gājiens pa Rīgas ielām līdz Doma laukumam

Šāds burbuļošanās pasākums izrādās notiek jau piekto gadu pēc kārtas. Lieli un mazi pulcējas ar dažādiem tilpumiem ziepjūdens un pūš lielākus un mazākus ziepju burbuļus. Pēc pulcēšanās Bastejkalnā seko gājiens pa Rīgas ielām līdz Doma laukumam.

Šajās svētku brīvdienās, 3.maija svētdienā, nejauši iemaldījāmies arī mēs šo ziepju burbuļu pūšanas fanu satikšanās vietā Bastejkalnā. Ievērtē mūsu foto reportāžu!

Izziņai no Wikipedia-s:

Ziepju burbuļi ir ļoti plānas ziepju ūdens kārtiņas, kuri veido sfēras ar zaigojošu virsmu. Ziepju burbuļi parasti eksistē tikai īsu brīdi un tie beidz pastāvēt, kad tie nonāk saskarē ar citiem objektiem vai arī iekšējais virsmas spraigums to saplēš. Ar ziepju burbuļiem parasti spēlējas bērni, bet arī dažādos priekšnesumos, kuri domāti gada gājumā vecāku cilvēku izklaidei, tie tiek izmantoti kā šova elementi. Ziepju burbuļu izpēte palīdz zinātniekiem atrisināt dažādas matemātiskas problēmas, kā arī telpas izpētē.

Dalies:
Novērtē: 4 (4)

komentāriKo lasa citi?