Miera ielas vasarsvētki 2015

Andele, rotāšanās, dziedāšana un klausīšanās, spēlēšana un spēlēšanās, degustēšana un našķošanās visas Miera ielas garumā. Nomākušās debesis priecīgākas padara krāsainas lentas un karodziņi, kas plīvo vējā uz iekšpagalmos nostieptajām auklām. Bērnu čalošana un jautrības spiedzieni, kad izdodas piešaut klāt savu mazo pirkstiņu tikko uzpūstajam ziepju burbulim.

Andele, rotāšanās, krāsošana, dziedāšana un klausīšanās, spēlēšana un spēlēšanās, degustēšana un našķošanās visas Miera ielas garumā un gandrīz visas dienas garumā. Nomākušās debesis priecīgākas padara krāsainas lentas un karodziņi, kas plīvo vējā uz iekšpagalmos nostieptajām auklām. Kādā māju ielokā gaisā planē arī spilgti oranži krāsoti divriteņi. Bērnu čalošana un jautrības spiedzieni, kad izdodas piešaut klāt savu mazo pirkstiņu tikko uzpūstajam ziepju burbulim.

Mūsu šīs dienas favorīti - kaņepju šokolādes tāfelītes un zāles galva (skat. attēlos), katrs par 5 EUR. Tika noprovēts pirms tam negaršots un nesastapts alus no kādas Jūrmalas darītavas ar nosaukumu "Viedi" (3 EUR par 0,5 l).

Pilsētniecisks sezonas sākuma pasākums. Šķiet, tādu katru nedēļas nogali visas vasaras garumā varētu rīkot katra otrā Rīgas ieliņa, kurai daudzmaz piemīt zināma senatnīguma un bohēmas garša.

Dalies:
Novērtē: 5 (2)
Skatīts: 751

komentāriKo lasa citi?