Romu koncerts Tex-Mex pagalmā

Ceturtdienas vakarā restorāna Tex-Mex pagalmā Dzirnavu ielā apmeklējām Starptautiskā Romu Kultūras festivāla ieskaņas koncertu. Vakara gaitā romu ansamblis AME-ROMA izpildīja populāras melodijas gan no padomju laika kinofilmām par čigānu dzīvi "Tabors aiziet debesīs" (1976) un " Cietsirdīgā romance" (1984), gan krievu romances kā " Очи чёрные".

Ceturtdienas vakarā restorāna Tex-Mex pagalmā Dzirnavu ielā apmeklējām Starptautiskā Romu Kultūras festivāla ieskaņas koncertu. Pasākumā piedalījās Starptautiskās romu apvienības Normunds Rudevičs, kurš teica pasākuma ievadvārdus un aicināja apmeklēt  festivāla koncertus, kas no 15. līdz 18. augustam notiks visā Latvijā, un gala koncertu Dzirntaru koncertzālē.

Vakara gaitā romu ansamblis AME-ROMA izpildīja populāras melodijas gan no padomju laika kinofilmām par čigānu dzīvi "Tabors aiziet debesīs" (1976) un " Cietsirdīgā romance" (1984), gan krievu romances kā " Очи чёрные".

Sanākušos viesus Tex-Mex pavāri cienāja ar vienu no čigānu nacionālajiem ēdieniem - dārzeņu zupu ar jēra un vistas gaļu - mārikļu. Kā arī bija kāds grādīgs dzēriens, kur tika jaukts šampanietis, vodka, ledus, zemenes (oriģinālā jābūt bija meža zemenēm) un piparmētru lapiņas.

Video ieskats koncertā:

Vairāk par pasākumu var lasīt un foto apskatīt šeit

Dalies:
Novērtē: 5 (1)
Skatīts: 806

komentāriKo lasa citi?