Apsveikuma kartiņas - sirsnība pastkastītē

Neskatoties uz mūsdienu attīstīto tehnoloģiju pasauli, uzskatu, ka tieši Ziemassvētku kartiņām ir jābūt taustāmām un noteikti pašrocīgi rakstītām (nevis iedrukātām vai e-kartiņām). Tad šie apsveikumi šķiet saglabā roku siltumu un mīļumu. Padalies pieredzē – vai arī esi zvērināts apsveikuma kartiņu rakstītājs/-s?

Nu tā, atkal tuvojas Ziemas saulgrieži un pēc mūsu ģimenes tradīcijām lielais apsveikuma kartiņu rakstīšanas laiks ir klāt. Īstais brīdis sakontaktēt, pasveicināt vecos paziņas, tālos draugus, radus, tuvos un mīļos cilvēciņus, bijušos un esošos kolēģus utt.


Tā kā šis godpilnais pienākums tiek uzticēts man vienbalsīgi, t.i., viena vīra balss, tad ķeros klāt pie darāmā. Un man nekas nav pret, jo rakstu, līmēju pastmarkas un meklēju rokā adreses ar azartu, jo tieši šajā pirmssvētku rosīšanās brīdī sajūti īsto prieku par gaidāmo. Esmu pat gadu gaitā iekārtojusi piezīmju grāmatiņu, kur ir saraksti ar apsveicamajiem, adreses un pantiņi.

 Neskatoties uz mūsdienu attīstīto tehnoloģiju pasauli, uzskatu, ka tieši Ziemassvētku kartiņām ir jābūt taustāmām un noteikti pašrocīgi rakstītām (nevis iedrukātām vai e-kartiņām). Tad šie apsveikumi šķiet saglabā roku siltumu un mīļumu, ko rakstītājs iekļauj nedaudzajos vārdos vai pat diezgan standartizētās apsveikumu frāzēs.


Tas Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir arī gaišu domu un vārdu došanas un saņemšanas laiks. Domāju, ka katrs ar bērnišķīgu zinātkāri pirmssvētku nedēļās ieskatās pastkastītē un gaida, gaida ... aploksnīti ar apsveikuma kartiņu.


Padalies pieredzē – vai arī esi zvērināts apsveikuma kartiņu rakstītājs/-a?

Dalies:
Novērtē: 4 (91)

komentāri

Ēriks

Kartiņas rakstīt nepatīk, saņemt - patīk (smile)

gerda

Atkarībā kam - kolēģiem un klientiem sūtu elektronikos apsveikumus, radiem un drugiem - rakstu pastkartītes (post)
Piekrītu - pastkartītēm ir zināms šarms (fall_in_love)

Jūlija

iinuu, nu tu gan esi eņģelis! Pati izdomāja, pati uzrakstīja, pati aizsūtīja, pašai arī prieks (angel). Varbūt kādu reizīti aizsūti kartiņu arī Ērikam (itkā no Salaveča, kurš tā arī nesagaidīja no viņa personīgi rakstīto apsveikumu (santa_claus).

Mums ģimenē ir līdzīga situācija ar dāvanām: Jūlija izdomā, nopērk, dāvinām kopā. Vīrs vienmēr pajautā: nu ko tad mēs viņam/viņai uzdāvinājām? (shy) Labi, ka vismaz finansiāli šādas 'kopējās' dāvanas tiek sponsorētas (money). Arī atbalsts!

Danaki

Vakar saņēmu mīļu apsveikumu kartiņu! Paldies, Inu! Gaismas eņģeļu nekad nav par daudz!(friend)

Ērikam.
Ceri un gaidi . Būs.

Renāte

nu jā. katru gadu. paštaisītas. un tikai. šogad izpalika. nebija iedvesmas ražošanai. bet principā es esmu par kartiņām pa pastu. ar pavisam personīgiem novelējumiem, pavisam personīgiem cilvēkiem :) varbūt bērnišķīgi, bet noteikti mīļi :)

Začītis! :*

Oho smukāās! (ski)(shy)(she)(cinema)(love)(flower)(angel)(thanks)

gita

foršas kartiņas(gift)(smile)

baibina

tiesam smuki(kiss)

guncis

kam gan nepatik sanemt

katrīna

WAUUUUUU(shy)

loti smukinji(kiss)

nawity

Man ļoti patīk taisīt kartiņas un nostūtīt citiem, tikai ne vienmēr tam atliek laiks. Saņemt arī patīk, it sevišķi tāpēc, ka mūsdienās ļoti reti kurš vairs sūta īstu apsveikumu.

#4

(santa_claus)

baibina

tiesam smuki(kiss)

guncis

kam gan nepatik sanemt

katrīna

WAUUUUUU(shy)

loti smukinji(kiss)

nawity

Man ļoti patīk taisīt kartiņas un nostūtīt citiem, tikai ne vienmēr tam atliek laiks. Saņemt arī patīk, it sevišķi tāpēc, ka mūsdienās ļoti reti kurš vairs sūta īstu apsveikumu.

#4

(santa_claus)

samanta

Baigi labās kartiņas ziemassvētkiem!

ELA

MAN ĻOTI PATĪK TAISĪT APSVEIKUMA KARTIŅAS

Ērika

Rakstīt ļotI patīk! Reizēm arī ko uztaisu....Ko lasa citi?