Ko stāsta dzimumzīmītes?

Dzimumzīmēm piedēvē arī īpašu nozīmi, pēc to izvietojuma uz ķermeņa pareģo likteni un nosaka iedzimtus talantus. Pastāv uzskats, ka dzimumzīmju daudzums nosaka cilvēka iespēju kļūt bagātam. Lai nu kā vispamanāmākās dzimumzīmes ir tieši uz sejas. Interesanti, ka piedzimstot cilvēkam nav dzimumzīmīšu. Tās parādās dzīves laikā, visintensīvāk tieši 5-6 gadu vecumā.

Interesanti, ka piedzimstot cilvēkam nav dzimumzīmīšu. Tās parādās dzīves laikā, visintensīvāk tieši 5-6 gadu vecumā. Dzimumzīmītes var būt dažāda lieluma un krāsas. Visbiežāk tās ir uz vēdera, muguras, bet tikpat labi var būt arī uz rokām un kājām, uz sejas, padusēs, zem nagiem un dzimumorgānu rajonā. Tās ir pakļautas pārmaiņām. Parasti cilvēkam to ir no 10 - 40 un, lai gan vairums no tām jau ir parādījušās, cilvēkam sasniedzot 20 gadu vecumu, to skaits dzīves laikā var mainīties, piemēram, brieduma gados pieaugt. Dzimumzīmītes var arī izzust.


Dzimumzīmes ir pigmentētu šūnu sakopojumi uz ādas. Lai arī zinātnieki neprot izskaidrot to rašanās cēloņus, labās ziņas ir tās, ka vairumā gadījumu dzimumzīmes ir nekaitīgas un neapdraud dzīvību. Taču var būt arī citādi - tās var izrādīties ļaundabīgas un izraisīt ādas vēzi.


Dzimumzīmēm piedēvē arī īpašu nozīmi, pēc to izvietojuma uz ķermeņa pareģo likteni un nosaka iedzimtus talantus. Pastāv uzskats, ka dzimumzīmju daudzums nosaka cilvēka iespēju kļūt bagātam. Lai nu kā vispamanāmākās dzimumzīmes ir tieši uz sejas.

Pastāv uzskats, ja sievietei dzimumzīme ir uz pieres kreisās daļas, tad tā norāda uz apkārtējo cieņu, kas nesīs materiālo pārticību un godu, bet ja uz labās puses – norāda uz nepastāvību, nemācēšanu iecerēto realizēt līdz galam. Savukārt sievietei, kurai ir dzimumzīme uz deguna, stāv tāls ceļš priekšā uz svešzemi, kur viņa atradīs laimi. Ja ir dzimumzīmīte uz labā vaiga netālu no auss, tad tā liecina par dziļiem pārdzīvojumiem un ciešanām dzīvē. Tas, kas mani īpaši priecē – dzimumzīmīte tuvu lūpām ļaus sagaidīt apkārtējo mīlestību, kas virzīs uz panākumiem dzīvē.Lūk, vesela virkne ar dzimumzīmīšu skaidrojumiem uz sievietes vai vīrieša sejas, kas liecina par noteiktām rakstura iezīmēm:


1. Dzimumzīme „trešās acs” rajonā liecina par lielisku intuīciju, alku pēc zinībām, interesi par misticismu.
2. Ļoti kaislīgs un greizsirdīgs cilvēks.
3. Cilvēks ar poētisku raksturu un noslieci uz intelektuālām profesijām.
4. Šāds cilvēks var ar visu sirdi atdoties mīlestībai un saglabāt to ilgus gadus. Dāsns, patīk apdāvināt mīļoto un tuviniekus. Uzticīgi.
5. Cilvēks ar strauju, nepastāvīgu dabu, kas noved pie sarežģītām, nepastāvīgām un īslaicīgām attiecībām.
6. Norāda uz tieksmi pastāvīgi ceļot, rast jaunus iespaidus. Cilvēks ar bagātu iekšējo pasauli ar noslieci uz fantazēšanu un radošām izpausmēm.
7. Otello raksturs – ārkārtīgi greizsirdīgs, arī bez redzamiem iemesliem.
8. Jutīga būtne. Šim cilvēkam pastāvīgi nepieciešama sajūta, ka viņu apkārtējie mīl. Arī pats viņš atklāti spēj paust savu mīlestību.
9. Cilvēki ar augstu paškritikas līmeni. Spēj nosodīt sevi bez jebkāda redzama iemesla. Ātri iekarst strīdos.
10. Piemīt laba atmiņa un zināšanas.
11. Tieksme pēc nezināmā, neizdibinātā un aizliegtā. Tas bieži vien noved pie sānsoļiem, krāpšanas.
12. Cilvēks, kurš spēj kaislei atdoties pilnībā.
13. Ātri iekarst strīdos, bet tikpat ātri arī nomierinās. Spēj izraisīt ķildu uz līdzenas vietas.
14. Ļoti labi izjūt apkārtējo pasauli. Spējas pat ielūkoties citās dimensijās, saredzēt paranormālās parādības.
15. Brīvību un neatkarību mīlošs. Nepatīk būt atkarīgam no neviena un no nekā.
16. Cilvēks, kuram patīk pavadīt laiku mājās ar ģimeni, uzturot kārtību, audzinot un pieskatot bērnus.
17. Pavedinātāja dotības. Šis cilvēks spējīgs uz šokējošu uzvedību, skandālus radošu rīcību. Parasti rada par sevi dažādas ļaužu valodas, baumas. Gardēži seksuālajā dzīvē, bet apprecoties uztver laulības saites nopietni.
18. Jutīga daba, tieksme uz fantāzijām un oriģinalitāti.
19. Cilvēks ar vienu patieso mīlestību dzīvē. Piekasīgs, greizsirdīgs un prasīgs.
20. Liecina par pastāvīgi slāpētu depresiju.
21. Pretinieki dzīves vienmulībai, alkst pēc jauniem iespaidiem. Parasti daudz draugu un paziņu, it īpaši pretējā dzimuma pārstāvju vidū.
22. Šis cilvēks ļoti tiecas pēc skaistiem cilvēkiem, vēlas tos iegūt.
23. Skaidru prātu, necieš nekārtību ne domās, ne darījumos. Iespējas augt un attīstīties gan garīgā, gan materiālā ziņā.
24. Cilvēks ar nestabilu psihisko stāvokli, viegli aizvainojams. Viņš nav spējīgs un negrib pretoties pāridarītājam.
25. Konservatīvu uzskatu piekritējs. Parasti vēlas tradicionālu, stipru ģimeni, mieru, saticību un stabilitāti.


Protams, dzimumzīmes nav tikai uz sejas, bet pa visu ķermeni. Laika gaitā to koncentrācija uz kādas ķermeņa daļas var mainīties. Runā, ka sievietēm grūtniecības laikā var parādīties jaunas un tumšas dzimumzīmītes.


Vēl daži dzimumzīmju skaidrojumi sievietēm


• Ja dzimumzīme ir uz labās krūts, tas nozīmē, ka šī sieviete mētājas no vienas galējības otrā. Visa dzīve viņai sastāv no pacēlumiem un kritumiem.
• Ja dzimumzīme ir uz kreisās krūts – liecina par augstsirdību un mazliet par vieglprātīgumu.
• Dzimumzīmes jostasvietā sola daudz bērnu.
• Uz pleciem – veiksmes apliecinājums. Uz kreisā pleca var arī liecināt par finansiālām grūtībām.
• Uz plaukstas – saistoša karjera, laime, bagātība.
• Uz rokas – spējas piesaistīt veiksmi un laimi.
• Uz potītes – neatkarība, darba spars, enerģiskums.


Dzimumzīmju skaidrojums vīriešiem


• Uz pieres labajā pusē - slava un laime.
• Uz ausīm – dzīvē bez rūpēm.
• Uz kakla sānu daļā – dzīve ne tik viegla; pa vidu – strauja karjera, augšupeja.
• Uz zoda – cieņa no apkārtējo puses.
• Uz žokļiem – slikts veselības stāvoklis vai arī neveselīgs, nekārtīgs dzīves veids (it īpaši, ja kreisajā pusē).
• Uz pleciem – dzīve pilna grūtību, bet šis vīrietis ir cīnītājs.
• Uz krūšu kurvja labajā pusē – neizlēmība un netaktiskums. Kreisajā pusē – laba humora izjūta.
• Uz muguras – atvērts, godīgs cilvēks, patīk paīgņoties.
• Uz kājām – neizlēmība.
• Uz gūžas – piekāpība un tieksme uz bezdarbību.
• Uz pēdām – patīk ceļot, vilina tāles.


Izmantotie materiāli:


http://www.goroskop.ru/publish/open_article/44542/

Dalies:
Novērtē: 4 (172)
Skatīts: 22473

komentāri

Ēriks

Lai vai kā, tā ir viena vienīga ķīmija, jeb hormonu būšana. Visu laiku biju domājis, ka dzimuzīmītes kā izveidojas tā ir uz mūžu. A - nekā! Izrādās dzīves laikā tās trupina veidoties (nav dzirdēts, ka tās pazustu).
Nezinu, cik tas ir patiesi, ka sievietēm, gaidot bērnu, parādās jaunas dzimumzīmītes?
O, jopcik, tagad iedomājos - domājat vards dzimum-zīme ir tā nejauši izdomāts :) Lūgtum autorei ši vārda etimoloģisko analīzi!

iinuu

DZIMUMZĪMES (Latīņu val.: naevi) iedzimti nepareizi attīstīti ādas audi vai asinsvadi. DZIMUMZĪMES var rasties jebkurā vecumā. Lielums un forma ļoti dažādi (lielākas DZIMUMZĪMES sauc par dzimumplankumiem). Bērnam augot, sevišķi pubertātes laikā, DZIMUMZĪMES var palielināties. Izšķir pigmenta DZIMUMZĪMES un asinsvadu DZIMUMZĪMES. Pigmenta DZIMUMZĪMES atkarībā no pigmenta melanīna daudzuma var būt brūnganas vai brūnganmelnas, dažreiz arī koši zilas. Virspuse gluda vai grumbuļaina, nereti klāta matiņiem; konsistence mīksta. Pigmenta DZIMUMZĪMES var būt plakanas, ādas līmenī vai arī mezgliņu veidā. Asinsvadu DZIMUMZĪMES (angiomas) ir ādas asinsvadu veidojumi, parasti sārtā vai zilgansārtā krāsā. Nereti tās paceļas virs ādas; parasti atrodas sejā, bet var būt jebkurā ķermeņa daļā, arī gļotādā. Bālās (anēmiskās) DZIMUMZĪMES veidojas, ja asinsvadi ādā nav pietiekami attīstīti. Adai apsarkstot, šīs DZIMUMZĪMES paliek bālas. Arī t.s. vecuma kārpas (keratomas) ir DZIMUMZĪMES. Ārstēšana. Asinsvadu DZIMUMZĪMES piededzina vai izoperē. Pigmenta DZIMUMZĪMES nedrīkst traumēt. Ja DZIMUMZĪMES atrodas vietās, kur tās bieži ievaino (piem., uz sejas, bārdu dzenot) vai kairina ar apģērbu, kā arī ja DZIMUMZĪMES sāk strauji paplašināties, apsarkt, niezēt, jākonsultējas ar onkologu. Avots: Populārā medicīnas enciklopēdija, 1984. gads.

Ēriks

Nu jā, bet kāpēc tieši Dzimum-zīme (nevis Naevi-zīme, vai kā citādi) (grumble)

iinuu

Nu tu gan ... (hate) Redzi, vārdnīcā stāv rakstīts - "Zīme - tas, kas padara (ko) atšķiramu no/starp citiem līdzīgiem. Piem., Zirgam balta zīme pierē. Iecirst kokā zīmi. Pazīšanās zīme. Dzimuma zīme dzimumzīme."
Būtībā tā jau ir, dzimumzīmes ir zīmes, kas atšķir cilvēku dzimuma pārstāvjus vienu no otra, jo dzimumzīmju raksts ir tikpat unikāls kā pirkstu nospiedumi. Tāpēc tās sauc par DZIMUMA+zīmēm!!! (doctor)

Muks

Raksts kolosāls.Materiāls izzinošs. (see)Visaizraujošākais Jūsu komentāru izskaidrojums. (love)Manis vēl šeit pietrūkst (kiss)

Jūlija

Ļoti labs raksts! (good). Vienīgais, nevaru piekrist raksta 1.teikumam: es pati piedzimu ar dzimumzīmi un manam dēlam arī ir dzimumzīme jau no pašas piedzimšanas (oho).

iinuu

Redz, vispirms paurbos tīmeklī, uzrakstīju rakstu, tad sāku pētīt tuvinieku dzimumzīmītes un aptaujāties par to rašanos. Izrādās, katram cilvēkam ir 1 dominējošā dzimumzīme kādā noteiktā vietā un tā ir kopš dzimšanas, pārējās papildinošās - daudz mazākas rodas dzīves laikā, arī izzūd un parādās.
Vienīgais, kas nu būtu katram - dzimumzīmju raksta unikalitāte. Tad nu var domāt, cik tā nosaka cilvēka raksturu, vai arī otrādi, kā izmaiņas cilvēka dzīves stilā, maina dzimumzīmju daudzumu ... (doctor)

iinuu

DZIMUMZĪMES (Latīņu val.: naevi) iedzimti nepareizi attīstīti ādas audi vai asinsvadi. DZIMUMZĪMES var rasties jebkurā vecumā. Lielums un forma ļoti dažādi (lielākas DZIMUMZĪMES sauc par dzimumplankumiem). Bērnam augot, sevišķi pubertātes laikā, DZIMUMZĪMES var palielināties. Izšķir pigmenta DZIMUMZĪMES un asinsvadu DZIMUMZĪMES. Pigmenta DZIMUMZĪMES atkarībā no pigmenta melanīna daudzuma var būt brūnganas vai brūnganmelnas, dažreiz arī koši zilas. Virspuse gluda vai grumbuļaina, nereti klāta matiņiem; konsistence mīksta. Pigmenta DZIMUMZĪMES var būt plakanas, ādas līmenī vai arī mezgliņu veidā. Asinsvadu DZIMUMZĪMES (angiomas) ir ādas asinsvadu veidojumi, parasti sārtā vai zilgansārtā krāsā. Nereti tās paceļas virs ādas; parasti atrodas sejā, bet var būt jebkurā ķermeņa daļā, arī gļotādā. Bālās (anēmiskās) DZIMUMZĪMES veidojas, ja asinsvadi ādā nav pietiekami attīstīti. Adai apsarkstot, šīs DZIMUMZĪMES paliek bālas. Arī t.s. vecuma kārpas (keratomas) ir DZIMUMZĪMES. Ārstēšana. Asinsvadu DZIMUMZĪMES piededzina vai izoperē. Pigmenta DZIMUMZĪMES nedrīkst traumēt. Ja DZIMUMZĪMES atrodas vietās, kur tās bieži ievaino (piem., uz sejas, bārdu dzenot) vai kairina ar apģērbu, kā arī ja DZIMUMZĪMES sāk strauji paplašināties, apsarkt, niezēt, jākonsultējas ar onkologu. Avots: Populārā medicīnas enciklopēdija, 1984. gads.

esesh

uz sejas man ar ir dzimumziimes, tikai nav taadas kaa tajaa atteelaa atdziimeetas. (grumble)(love)(cry)

ģenerālis

man ir 141 dzimumzīme uz visa ķermeņa. uz sejas vien 28. tikai vienā pusē- piecas, bet otrā visas tās pārējās :D

Jūlija

(scream)

iinuu

Oho, ģenerāli, Tu gan esi ārkārtīgi precīzi un matemātiski smalki iepazinis savu ķermeni! (oho)

8.888

a man labajaa pusee uz dibena(caprice),taada riktiigi liela un jau no dzimshanas(confused)

8,11,1

tas jau nav NEKAS!!!!! man uz sejas ir 38, bet pa visu ķermeni - 192!!!Dažreiz es jūtos kā kāda dīvaine!!!!(worried)

Sendijs

oho, es izskaitīju kādas 100 uz visa ķermeņa un man likās, ka man jau ir daudz viņas, bet te vienam 192 :D

elizabeteee

Šausmas! Marš pie dermatologa pārbaudīties http://www.dermatologs.com/dzimumzimes Ar dzimumzīmēm šitā jokot nedrīkst, saku pēc savas pieredzes. Sevišķi tad, ja to ir TIK daudz.

ILONA

Tur ir visadadi geni samaisiti tapec tik daudz.

Anasko

Hmm, gribētos zināt arī par dzimumzīmītēm kas veido raxtus, kā piemēram, aplīšus trīstūrīšus utt... man piemēram uz labās lāpstiņas ir trīs dzimumzīmītes kas veido trijstūri, un divas no tām dzimumzīmītēm ir lielas trešā pamazām aug, gribētos ko uzzināt vairāk, bet internetā neko tāda nevaru atrast.... ;)

Toms

man piemeram ir interesants texts :)
man viena vietaa aug kadas 50 dzimumzimites tada aplii 1cm x 1cm diametra :D ko tas nozimee ?
Nav kada zime ?

Ilze

Es arī saskaitīju kādas 100 maziņas dzimumzīmes. Viņas tādas maziņas, bez apsārtumiem un niezes.

Edgaraaa

Ja to ir daudz, tad tās stāsta ka jāiet pie ārsta :D Vismaz manā gadījumā tā bija, ka sākās problēmas un nācās likvidēt - http://www.dermatologs.com/dzimumzimes.html

Maija

Piekrītu Edgaraaa - arī man nācās dažas likvidēt, jo manā gadījījumā šīs dzimumzīmes bija ļaundabīgas. Te arī atradu info par tām
http://dermatologs.com/dzimumzimes

Gundega

Ko stasta dzimumzime ja ta atrodas ieksa acs plakstina?Ko lasa citi?