Rudens cilvēki

Rudens parasti asociējas ar briedumu, un tā arī – rudens cilvēki stingri stāv uz zemes un ir pieauguši savos spriedumos. Viņi nelidinās ilūziju mākoņos, spēj saskatīt un pieņemt dzīves skarbo realitāti. Rudens cilvēki ir labi aprēķinātāji, diezgan pedantiski un apdomīgi. Rudens cilvēki ir diplomātiski un principiāli, viņi ir uzcītīgi un centīgi, vienmēr pieturās pie saviem stingri formulētajiem uzskatiem. Viņiem darbi sokas, jo līdzsvarotais raksturs.

Rudens parasti asociējas ar briedumu, un tā arī – rudens cilvēki stingri stāv uz zemes un ir pieauguši savos spriedumos. Viņi nelidinās ilūziju mākoņos, spēj saskatīt un pieņemt dzīves skarbo realitāti. Rudens cilvēki ir labi aprēķinātāji, diezgan pedantiski un apdomīgi.

Rudens cilvēki ir diplomātiski un principiāli, viņi ir uzcītīgi un centīgi, vienmēr pieturās pie saviem stingri formulētajiem uzskatiem. Viņiem darbi sokas, jo palīdz skaidrais prāts un līdzsvarotais raksturs.

 

Pie rudens cilvēkiem nāk pēc padoma un vienkārši tāpat izraudāties uz pleca. Viņi augstu vērtē uzticību un paši tādi ir, tāpēc parasti izveido stipru laulību.

   

Rudens cilvēki augstu vērtē skaistas un labas lietas, kuru vērtība ar gadiem nevis gaist, bet pieaug. Tāpat viņi vērtē attiecības. Sieviete no rudens vīrieša nesagaidīs parfum de Paris, viņš labprāt ieelpo tīras miesas smaržu. Krāšņi aksesuāri un uzkrītoša bižutērija rudens cilvēkam liekas ārišķības un naudas kaisīšana vējā. Viņš nelabprāt aizdod, nevis tāpēc, ka būtu skops vai nebūtu turīgs, bet gan tāpēc, ka nevēlas zaudēt draugus, jo parādu nekad neaizmirst.

 

Rudens cilvēki ir mākslas cienītāji, vai arī to starpā ir daudz aktieru, filozofu, arhitektu.

 


Ļaudīs viņi ir smējēji un mēļotāji. Lai klausās un skauž: labi gan tik viegli lidināties pa dzīvi! Un citi bez sirdsapziņas pārmetumu nāk ar savām raizēm un uzkrauj rudens cilvēkam. Ja gadās, ka tas salūst kā laipa no pārmērīga svara, tad visi brīnās: kā tā? Jo nezina, ka rudens cilvēkam jau bija paša smagums plecos kā misiņa zvans, kuru viņš neskandināja, lai izskatītos, ka tam pieder mūžīga atvasara.” /citāts no Māras Svīres „SOTTO VOCE”/


Turpinājums sekos ...

Dalies:
Novērtē: 4 (19)

komentāri

Jūlija

Esmu rudens tips, tāpēc pusei, diemžēl, nepiekritu (no)

iinuu

Pakomentē sīkāk - kam tieši? Tiešām būtu interesanti dzirdēt arī citu viedokļus par šo gadalaiku teoriju. Viennozīmīgi nevar ielikt rāmjos - esi dzimis septembrī, tad esi tikai rudens cilvēks. Varbūt tevī vēl daudz kas saglabājies no vasaras. Kā arī dzimušie martā 100% nav pavasara cilvēki, kaut kas vēl viņos ir no aizkavējušās ziemas. Vienīgam gan es piekrītu - ir nozīme saules gaismai, siltumam un aizsargātības sajūtai, kas nāk līdz ar to un ko esi izjutis nākot šai saulē. Ne velti ir uzskats, ka dienvidnieki ir daudz dinamiskāki, straujāki, dedzīgāki, nekā ziemeļnieki. Iemesls - saules pārmērība vai trūkums. Un tur neko nepadarīsi, jo esam dzīvas būtnes un visam dzīvajam ir vajadzīga saule, lai tas eksistētu.

Jūlija

Par sauli - piekritu, 100 punkti (good)
Man nesakrīt:
1. Par aksesuāriem;
2. Par naudas aizdošanu;
3. Par to tēlotu lidināšanu pa dzīvi.

Es teiktu, rudens cilvēkiem nepatīk sūdzēties... Paciešam cik varam!

anda

Es saskatīju gana daudz sev atbilstoša... Paldies par iespēju paanalizēt sevi un šo to pārdomāt!Ko lasa citi?