Latvijas populārākais blogs - iinuu.lv

Sirdij tīkams virsraksts šodien rotājās medijos - "Latvijas populārākais blogs - iinuu.lv". Esam priecīgi un gandarīti, ka mūsu blogs www.iinuu.lv apmeklējuma ziņā ieņēmis pirmo vietu Gemius blogu topā, kas balstīts uz unikālo Latvijas lietotāju statistiku 2012.gada novembra mēnesī. 1,32 % no visas Latvijas interneta auditorijas nemaz tik neievērojams skaitlis nav.

Sirdij tīkams virsraksts šodien rotājās medijos - "Latvijas populārākais blogs - iinuu.lv". Esam priecīgi un gandarīti, ka mūsu blogs www.iinuu.lv apmeklējuma ziņā ieņēmis pirmo vietu Gemius blogu topā, kas balstīts uz unikālo Latvijas lietotāju statistiku 2012.gada novembra mēnesī. 1,32 % no visas Latvijas interneta auditorijas nemaz tik neievērojams skaitlis nav.

Pārdomājot sasniegto, viss būtībā balstās uz trim vienkāršām, bet svarīgām lietām.

Pirmkārt, tas ir ne tikai hobijs, vaļasprieks, bet arī sistemātisks un neatlaidīgs darbs, kuram kopš 2008.gada aprīļa ar prieku un stingru apņemšanos esam veltījuši diezgan daudz sava brīvā laika, enerģijas un resursu. Esam pārdomājuši bloga izskatu, lietojamību, divreiz esam mainījuši dizainu, pievienojuši jaunas sadaļas un popularizējuši sociālajos tīklos Twitter, Facebook, Draugiem.lv, Google+, Sekoman, kā arī video kanālos YouTube un Vimeo.

Otrkārt, piesaistot auditoriju, vienmēr esam domājuši par kvalitāti nevis par kvantitāti, tāpēc sociālajos tīklos mums nav tūkstošiem sekotāju, tie ir tikai daži simti, taču viņi ir pastāvīgie bloga ierakstu lasītāji, kurus uzrunājušas rakstos apskatītās tēmas.

Treškārt, esam apņēmušies un sekojam galvenajam pamatprincipam – rakstīt par to, kas personīgi ikdienas dzīves ritējumā liekas svarīgi, nevis jūsmot par modes lietām, popularizēt dažādus gadžetu, trendus, topus u.tml.

Runājot par www.iinuu.lv bloga tematiku, tad tā ir daudzveidīga un raiba kā pati dzīve. Es galvenokārt rakstu par cilvēka psiholoģiju, dabu, Latvijas un tuvu vai tālu zemju apceļošanu, mūziku, dejām (it īpaši flamenko, ar ko nodarbojos jau trīs ar pus gadus), kopīgi apmeklētiem vīna izziņas kursiem, jaunu garšas, smaržas buķešu atklāšanu, par dažādiem apmeklētiem koncertiem, izrādēm, izstādēm, mākslas projektiem, par izlasītajām grāmatām un noskatītajām filmām, par pašas rokām veidotiem darinājumiem, gleznām un fotogrāfijām. Ēriks raksta savas pārdomas par procesiem Latvijas politikā, ekonomikā, sociālajā dzīvē, iestājas par pilsētvides sakārtotību, kā arī viņam ir sava apakšsadaļa „IT guru”, kur top raksti par dažādām IT tēmām.

Ja jāpasaka divus vārdos, par ko ir www.iinuu.lv blogs, tad tas ir par dzīvesziņu un dzīvesprieku. Respektīvi, dalāmies ar savām pārdomām, vērojumiem, zināšanām, praktiskām pamācībām un idejām, kā arī izsakām savu prieku, sajūsmu, pārsteigumu, sašutumu un stāstām par dažādiem emocionāliem pārdzīvojumiem vai baudījumiem.

Paldies visiem iinuu.lv faniem un apsveicējiem! ;)

Lūk arī pats Gemius TOPs

Medijos:

http://www.delfi.lv/tehnika/dazadi/publicets-novembri-popularako-latvijas-blogu-tops.d?id=42957236

http://www.7guru.lv/zinas/latvijas-popularakais-blogs-iinuu-lv

http://www.db.lv/tehnologijas/internets/blogeri-skeptiski-par-gemius-publiceto-latvijas-blogu-top-10-385624

Dalies:
Novērtē: 4 (13)
Skatīts: 1724

komentāri

Jadviga

Malači! Tā turēt!

gatons

Beidziet šo demagoģiju. Šis blogs ir populārākais ne jau LV, bet tikai Gemius pētījumā. Daudzi vispār par šo vietni uzzināja tikai pateicoties Gemius datu publikācijām delfos :)

Muris

Pirmo reizi dzirdu par šo blogu, bet patīkams pārsteigums :) Respekt.

Andzja

FYI Pēc oficiālajiem Google Analytics datiem (nevis Gemius) - populārākais blogs ir www.abcd.lv

Edža

Alexas dati rāda to pašu. T.i. iinuu.lv 2x labāks reitings kā krizdabz.lv :)
http://www.alexa.com/siteinfo/iinuu.lv#
http://www.alexa.com/siteinfo/krizdabz.lv#
http://www.alexa.com/siteinfo/kakao.lv#

Kristaps

Nevarētu teikt, ka Alexa datiem būtu kaut kāda nozīme (īpaši Latvijas lapām) ņemot vērā kā tiek ievākta informācija par apmeklējumu. Paceļ rokas tie, kas ir savos pārlūkos uzstādījuši Alexa rīkjoslas.

Ēriks

Ja tā padomā, es nezinu nevienu cilvēku, kurš speciāli būtu instalējis Alexa rīkjoslu. Neskatoties uz to, kautkā jau tas verķis skaita reitingus...

edza

Toolbars ir tikai viens avots. "Alexa computes traffic rankings by analyzing the Web usage of millions of Alexa Toolbar users and data obtained from other, diverse traffic data sources."

edza

P.s. es nevienā brīdī neapgalvoju, ka alexas dati ir 100% precīzi. :)

Ēriks

Domāju, problēma tanī, ka jauc "atpazīstamāko" un "apmeklētāko". Ja vienā gadījumā veiksmes pamats ir satura kvalitāte, tad otram - cik autors atpazīstams un sabiedrībā zināms. Ideāli, ja ir abi :)

Jozefs Knehts

Tiešām, pirmo reizi uzzināju par šo blogu. Protams, agrāk arī biju ieklīdis- dvēseliskā sašutumā un neizpratnē es ātri evakuējos no šīs bezdievīgās vietas uz baznica.lv
Iesaku Jums kādā rakstā izklāstīt par sevi smalkāk.

Paskolos

Prieks, ka blogs ir aktīvs arī vēl šobrīd, bet ne par to vēlējos teikt. Runājot par alex datiem, tad pēc savas pieredzes varu teikt, ka alex dati ir tuvu patiesajiem rādītājiem. Tik arī brīnos, kā ar tik maz toolbar lietotājiem to var panākt. Protams, provizoriski tiek reizināts, bet tik un ta...

Edgars

Par Jūsu blogu uzzināju tikai tagad, caur hacker topu! Patīk, tā turpināt!Ko lasa citi?